Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vajon az anyám miért gondolja...

Piriiiii kérdése:

Vajon az anyám miért gondolja úgy, hogy folyton ki kell jelentenie, mennyire szereti a kutyámat és hogy milyen jó a kapcsolatuk?

Figyelt kérdés

Egy éve van meg a kutyám, és az anyám meg az elejétől fogva furán viselkedett. Mármint imádni való kutya, a szüleim meg állatszerető emberek, ez így rendben is volna. De anyám folyton kihangsúlyozza, hogy mennyire imádja a kutyát, hogy a kutya mennyire imádja őt. Ezt nem értem... mit akar ezzel bizonyítani? A kutyák szeretik azokat, akik közel állnak hozzájuk, hát ez tény.

Arról nem is beszélve, hogy előszeretettel etetgeti mindenfélével, amit ő is eszik, és saját gondolkodása szerint (ami persze történetesen legtöbbször szemben áll az én elgondolásaimmal) tanítgatja is.


2016. febr. 19. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerûen csak nagyon szereti a kutyádat,és kicsit irigyel miatta,ezért mondja el mindig,hogy mennyire imádja ôt!:D
2016. febr. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

"De anyám folyton kihangsúlyozza, hogy mennyire imádja a kutyát, hogy a kutya mennyire imádja őt."


Speciel nem szégyen a szerelem, azonban ez már parafília, azon belül is zoofília. Bár elnézést, nem ismerem jól a szereplőket. Nem mondom azt se, h beszállnék. Előre látom, mindjárt beír egy keresztény, h nincs szex házasság előtt. Na de így meg a kutyának se kell...

2016. febr. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor rossz a kategória, de sajnos nem volt szülő-kutya kapcsolat. :)
2016. febr. 19. 20:40
 4/4 Tibciri válasza:

Lehet, hogy felkészít arra, hogy milyen lesz az, amikor gyereked lesz. Az unokákat szokták agyonszeretgetni. Nincs ezzel baj, inkább örülj neki! Szerencsés vagy, ha olyan családba tartozol, ahol egy kutyát is képesek családtagként kezelni, mert vannak olyan családok, ahol a családtagokkal rosszabbul bánnak, mint a kutyákkal.


Szerintem nincs ebben semmi különös. "A kutyák szeretik azokat, akik közel állnak hozzájuk, hát ez tény. " Mi zárja ki azt, hogy az ember is szeretheti ugyanúgy a kutyát?

Régebben az emberek korábban alapítottak családot, sok esetben 16 évesen egy lány már anya volt. Ha anyukád idősebb, mondjuk úgy 50 körül van, akkor az magyarázhatja ezt, vagy ha te jársz már a húszas éveid vége felé, akkor lehet, hogy ezzel szeretne ösztönözni. Csak ötlet. Minden esetre én nem látok ebben kivetni valót. Van egy szerencsés kutyád. :D

2016. febr. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!