Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg hálás leszek felnőttké...

Tényleg hálás leszek felnőttként a verésekért?

Figyelt kérdés

Édesanyámék mindig avval "vígasztalnak", hogy majd felnőtt koromban hálás leszek amiért nadrágszíjjal meg pálcával vernek. Más szülők is mondják ezt? Akiket szintén vertek gyerekkorukban azok tényleg hálásak lettetek érte?


16 F



2016. febr. 19. 20:02
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
89%
persze,majd olyan agressziv leszel ,hogy gyorsan elpattan a cérna és őket is kicsinálod egyszer.
2016. febr. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
93%
Üss vissza. Mondd, hogy csak hálából és szerdtetből tetted, hisz ők tanították, hogy így kell.
2016. febr. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
91%
Syerintem te is tudod erre a választ.Nem.
2016. febr. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
9%
Elég vásott lehetsz ha ütnek mint a lovat.
2016. febr. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
20%

A rendszeres verés nem, de egy-két határozott pofon, adott élethelyzetben segíthet.

Én biztos, hogy elkanászodtam meg elkallódtam volna, ha anyám nem kever le egy taslit akkor és ott, amikor.

2016. febr. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
13%
Én hálás vagyok, komolyan. Igaz nem sokszor kaptam ki, és nem is pálcával, de minden alkalommal megérdemelten történt, mikor a szép szó, és egyéb büntetés már nem hatott. Sosem haragudtam ezért a szüleimre, szeretnek és én is őket.
2016. febr. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
80%
Nézd meg az ország miniszterelnökét, akit még 20 éves kora körül is vert az apja. Aztán ez lett belőle. Igaz, hogy vagy 25 éve elmeorvosi kezelés alatt áll.
2016. febr. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
81%
Persze, anyádék elmebetegek, engem nem vertek sokszor, akkor se nadrágszíjjal meg pálcával. Nem mondom,ha olyantól tartottak volna vissza egy-egy atyai pofonnal,mint mondjuk drogok, akkor nyilván még hálás is lettem volna érte mai fejjel,de mivel ha kaptam,akkor nem ilyenekért,ezért nem vagyok hálás érte,bár nagyon meg sem rendített a dolog.
2016. febr. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
93%
Na jó, de a tasli meg szíj között van némi átmenet, főleg ha rendszeres. És meddig tervezik ezt a "nevelési módszert" alkalmazni? Kérdezd már meg tőlük, hogy netán 20 ébesen is elvdrnek majd, vagy mi a francot szeretnének?
2016. febr. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok biztos a válaszban, mindig mást gondolok.

Tényleg elég vásott vagyok, nem is tagadom, hogy sok verést jogosan kapok (néhányat meg nem), meg az is igaz, hogy ha kézzel vertek csak el, az nem használt.

2016. febr. 19. 20:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!