Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit reagálnátok ha a 13 éves...

Mit reagálnátok ha a 13 éves lányotokat a nácizmus és a japán popzene édekelné?

Figyelt kérdés
2016. febr. 21. 17:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
A japán popzene az oké de a nácizmus, háát..
2016. febr. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Felvilágosítanám a nácizmusról, a japán popzenét meg ráhagynám
2016. febr. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Nem mindegy, hogy érdekli a nácizmus, vagy egyetért vele. Nekem is van ismerősöm, akit nagyon érdekel a nácizmus, gyűjti az ehhez köthető tárgyakat (hobbiszinten, tehát nem valami hatalmas és értékes gyűjteményre kell gondolni), ettől függetlenül nem szimpatizál a náci nézetekkel.
2016. febr. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%

A nácizmus engem is érdekelt ilyen idősen, de olyan szempontból, hogy mi lehetett az oka, hogy egy ember mániája egy ekkora "megmozdulást" okozzon. Nem kell feltétlenül rosszra gondolni. Mellesleg a horogkereszt az ázsiai kultúrában jelent meg eredetileg, a nap szimbóluma. Hitler onnan vette át.

Szóval, ha aggódó szülőként láttál egy szvasztikát a gyerekednél, aki japán zenét hallgat, az még nem jelenti, hogy nácizmus érdekelné.

2016. febr. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%
Majd kinövi, vagy normalizálódik.
2016. febr. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy mit jelent az, hogy érdekli.

Engem is érdekelt, de nem úgy, hogy egyetértettem a nézeteikkel, hanem mert kíváncsi voltam, hogy mi az, hogy hogy sikerült hatalomra kerülniük Németországban, miért lett a II. Világháború, meg úgy általában a II. Világháború nagyon érdekelt.

A japán popzenét nem nagyon ismerem. De amiket eddig láttam, azok pont kislányoknak valók.

2016. febr. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
13 éves... holnap már más fogja érdekelni. Ha meg mint történelem érdekli, azzal mért lenne gond?
2016. febr. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%
Szereznék neki egy pandát és elnevezném Hitlernek
2016. febr. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%
Majd kinövi.
2016. febr. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%
A "nácizmus" fogalmával előbb-utóbb az iskolában is kötelezőszerűen talalkozni fog történelem órán. Ez is része volt a történelemnek. Ha érdekli a téma, az még nem jelenti, hogy idegenellenes és náci lesz belőle. :D
2016. febr. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!