Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit reagálnátok ha a 13 éves...

Mit reagálnátok ha a 13 éves lányotokat a nácizmus és a japán popzene édekelné?

Figyelt kérdés
2016. febr. 21. 17:07
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Már töriből tanulták.
2016. febr. 21. 19:48
 12/16 anonim válasza:
65%
Az én gyerekem a kommunizmussal van így de néha már úgy érzem hogy egyetért vele.
2016. febr. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
engem az érdekelne, hogy mivel azonosítod azt, hogy érdekli a nácizmus?
2016. febr. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
12%
Sok ember közül egy, aki normális útra tér. Végre nem egy ballibsi.
2016. febr. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
84%

A japán popzene nem zavarna.


A nácizmus meg...attól függ, engem is érdekel a 2. világháború, a holokauszt, de csupán mint történelem iránti érdeklődés szintjén. Ez nem gond, ha valaki a nácizmussal azonosulni tud, az a gond. Erről sokat beszélgetnék a gyerekkel, nem zavarna, hogy érdekli a téma, még örülnék is, mert ez fontos dolog. De 13 évesen nem biztos, hogy a legjobb forrásból tájékozódik, vagy hogy igazán megérti a dolgokat, ezért mindenképp beszélgetnék vele erről.

2016. febr. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
76%

13 évesen nagyon könnyen befolyásolható még. Figyeld, hogy mit és hogy honnan olvas. De valószínüleg pár hét és már más fogja érdekelni. Nem hiszem, hogy egy ilyen kicsi gyereket úgy le tudna kötni a nácizmus témája. Lehet, hogy azt akarja, hogy felfigyeljenek rá.

A japán popzene meg olyan, amilyen. Látszik, még nem nőtt be a feje lágya, ha olyat hallgat. Legalábbis minden ismerősöm, aki olyst hallgat (huszonévesek) megrekedtek egy 12-13 éves kislány szintjén :D

2016. febr. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!