Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem tudom mit csináljak, az...

Nem tudom mit csináljak, az anyukam zsarol?

Figyelt kérdés

Röviden annyi hogy 3 honapja nagyon osszevesztem a szuleimmel,olyan dolgot tettek amit nem birok nekik megbocsajtani,azota nem is nagyon beszelunk.nem arrol van szo,hogy ne lennek halas azokert amiket idaig ertem tettek,de nem birom felfolgozni amit tettek.azota csak ritkan alszom itthon,a paromeknal alszunk szinte mindig.a dedmamam is velunk el,vele termeszretesen nagyon jo kapcsolatom van,viszont a szuleim ot is folyton csak leorditjak,sokat sir. Annyi a lenyeg hogy az anyukam azt mondja h miattam fog meghalni a mamam,miattam sir folyton,mindenkit tonkreteszek magam korul stbstb...kozbe pedig csak veluk nem beszelek, mindenkivel ugyan olyan maradt a kapcsolatom.az a baj,hogy ugy erzem mar eleget sirtam a szuleim miatt,nem akarom a tovabbi boldogsagomat is feladni ertuk,viszont ugye a mamam nagyon szeretem es rossz,hogy ilyeneket mondd meg ha nem is igaz es en vagyok az aki mamamat mindig boldogga akarja tenni..nem szamit ,hogy itthon vagyoke estere vagy nem a mamamnak,anyum csak igy akarja kizsarolni,hogy itthon legyek.


Bocsanat ha zagyvara sikerult,aki elolvassa annak elore is koszonom !

Egyebkent 5 eve vagyunk egyutt a parommal es 20 eves vagyok,ugyhogy siman el is koltozhetnenk,de azt tudom , hogy mamam szomoru lenne miatta,igy atmenetileg csak igy tudom megoldani.


Szerintetek mit tegyek?


2016. febr. 23. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Min vesztetek össze a szüleiddel?
2016. febr. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem döntsd el, hogy haragot akarsz, de akkor költözz el, vagy nem, és maradsz. Ez tényleg nem állapot, hogy nem állsz szóba a szüleiddel, de azért ott laksz velük. Szegény mamádnak ezt rossz lehet így látni az utolsó éveiben. Ha nem is miattad fog meghalni, de biztos, hogy ezzel a stresszel csak gyorsítod a dolgot...
2016. febr. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!