Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Melyik kategóriába tartozó szülő?

Melyik kategóriába tartozó szülő?

Figyelt kérdés
Legfőképpen az anyákhoz szól a kérdésem! Ha elmentek a boltba vásárolni a gyerekkel akkor mindent megvesztek neki amit szeretne vagy határozottan megmondjátok,hogy ezt most nem veszünk?
2016. febr. 26. 15:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Mikor a kisfiam kicsi volt, 1 éves, az apukája sohasem volt itthon, mert külföldön dolgozott. Ha itthon volt és együtt mentek vésérolni, akkor mindenféle bekerült a kocsiba, sok szemét, mert apa mindent megvett.

Aztán amikor velem jött vásárolni, én közöltem vele, hogy nem veszünk semmi édességet, hiszen otthon is van. Egyszerűen földhöz vágta magát, rúgkapált, visítozott! Lefrgathattuk volna az ördögűző legújabb részét. Na és ami a legszebb, hogy mindenki minket nézett, azt hitték, hogy ölöm a gyerekemet. Megvettem neki mindent, mert olyan kínos volt az egész, legszívesebben a föld alá sűlyedtem volna.

Na ezt még eljátszotta velem egy párszor, hiába mondtam neki, hogy nem veszünk csak azt ami fel van írva a listára.

Természetesen jött a hiszti, de nem vettem semmit!! még azt sem ami a listán volt, "szépen" kisétáltunk a kocsihoz, hazáig bőgött, de nem szóltam semmit. Otthon is folytatta az idegrángást , hiába próbáltam vigasztalni, kedvesen, vagy erélyesebben ,na akkor szépen egy jó nagy pohár jéghideg vizet locsoltam az arcába! attól megnyugodott.

Azután nem volt ilyen a helyzet, persze volt néha még hiszti, akkor otthon megmosdattam. Mára már teljesen természetes, hogy egy, maximum 2 dolgot választhat.

2016. febr. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
11-es vagyok, csak lemaradt, hogy itthon megkérdezem hogy mit szeretne, ha többet felsorol, akkor választania kell, de 1- max 2 dolog kell neki, úgyhogy úgy megyünk a boltba, hogy: anyu én veszek pezt, és gumicukrot. És akkoir tényleg csak azt. Szerencsére
2016. febr. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
67%

masodik, hatarozottan csak par dolog lesz csak.

16f, remelem valaki tenyleg elver hogy ne csak kamuzni tudj...

2016. febr. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

6,5 éves a fiam

Mindig választhat valamit,de nem engedem,hogy televásárolja a kosarat.Játékot meg főleg nem kap,csak alkalomra.Így is folyik ki a szobájából a sok játék.Én megmondom neki,hogy ezt nem vesszük meg,és kész.Volt olyan,hogy valamit kiválasztott,aztán ahogy mentünk a boltban,meglátott mást.Mondtam neki,hogy válasszon.Választott,és az elsőt szépen visszavitte.

2016. febr. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
Azt nem probalta meg senki, hogy egyszer megvesz neki tenyleg mindent, amit ker, de aztan meg is eteti vele az osszeset, ha tetszik, ha nem? Legkozelebb jobban meggondolja.
2016. febr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Anyukám az első kategóriába tartozó volt világ életében. :D

Bár ő a mai napig megvesz mindent, ami éppen eszébe jut, még akkor is, ha semmi szüksége rá.

2016. febr. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
74%

Kisebb dolgoknál: puding, chips, csoki. Nálunk anno mindig az volt a szabály, hogy egyet vehetünk és annyi, döntsük el melyiket kívánjuk a leginkább. Volt, hogy hatszor cseréltük ki a kosárban az édességet, de soha nem volt hiszti.


2 dolog csak akkor landolt a kosárban, ha az egyik testvér nem volt jelen és a másiknak is választottunk valamit.


A nagyobb dolgokat meg előre megbeszéltük, bár általában csak ünnepekre kaptunk játékokat. Máskor meg nézelődtünk és fejben listát írtunk arról, hogy mit is kérjünk a következő alkalomra.

2016. febr. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
3 gyereket neveltem fel, egyetlen alkalommal volt hiszti a boltban, egyikőjük 3,5 éves korában, valami szépen csomagolt kacat csoki miatt. Elmondtam, hogy ezt nem vesszük meg (volt már neki cucc a kosárban), onnantól végig bömbölés volt, de engem nem érdekelt, ki mit szól, mások véleménye miatt nem fogom elcseszni a saját gyerekemet. Több próbálkozás nem történt, ennyiből megértette, hogy fölösleges hisztizni, csak azt éri el, hogy amit szándékomban állt megvenni neki, azt is visszateszem.
2016. febr. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Egyvalamit választhat, ha valamiért jutalmazni szeretném, akkor kettőt.
2016. febr. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!