Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek ez kivételezés a...

Szerintetek ez kivételezés a szüleimtől a tesóm részére?

Figyelt kérdés
Mindketten lányok vagyunk. A tesóm az idősebb. Én csinálhatok akármit vagy mondhatok akármit mindig csak egy darab szemét vagyok a szemükben. Most pl. azon vesztek velem össze hogy mondtam hogy elmehetnénk hétvégén valami programot csinálni, elmehetnénk vásárolni, de ebből is az jött ki hogy a tesóm milyen rendes, mert neki nincsenek ilyen igényei. Meg az normális hogy nekem mindennap el kell viselnem azt hogy valaki a családból mindig a nappaliban fekszik nappal és itt akar aludni? Én legyek mindig csendben mert valaki alszik? Mondtam hogy mindenki aludjon a helyén, erre meg én vagyok a szemét.
2016. márc. 4. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kivételezés, egyszerűen csak türelmetlenek és szeretetlenek a szüleid. Ami legalább akkora baj.
2016. márc. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
dehogy. marhaság
2016. márc. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
26%
bocs de mért gondolod hogy a nappali csak a tied?
2016. márc. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%
a vásárolgatás nagyon távol van a normális csalási programtól.
2016. márc. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!