Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy vegyem rá a szüleimet,...

Hogy vegyem rá a szüleimet, hogy új gépet kapjak?

Figyelt kérdés
4 hónapja elrontottam a gagyi gépem,nem tudok infóra se készülni,se játszani. Egy 32 ezres gép lenne, a felét én szedném össze. Áprilisi fizetésre kérném,mindig aztmondja anyám,hogy megkapom,de nem hiszek neki. Most üvöltött velem,hogy tanuljak könyvből,de nem tudok,mert régi könyvem van.

2016. márc. 4. 17:37
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%

"Mindent megkapok amit kérek"


Akkor meg miért rinyálsz? Okafogyott a műsor amit rendezel.

2016. márc. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
purdé az a cigá.nyoknál van
2016. márc. 4. 19:48
 33/37 anonim ***** válasza:
16%
Nem tudom anyagilag milyen szinten vagytok de èn kèt èvente kapok új leptopott 180000 ft körül addigra elavulnak.Ha jól szituáltak vagytok akkor mondd,hogy a tanulásod fejlődèse èrdekèben van szügsègedrá ..ha pedig nem álltok jól akkor beszèld meg velük konkrètan ,hogy pl szülinapi pènzedet vegyèk le ebből v ilyesmi de neked ez fontos.viszont tenyleg nem èrtem a szüleidet ha a tanulás miatt kell mièrr nem támogatnak èn ha szegèny lennèk is megvennèm a gyerekemnek főleg hogy ez miatt szüksèges
2016. márc. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
Már felhívta azt a boltot ahol vesszük,de szülinapomig nem kapom meg. (Márc 13)
2016. márc. 4. 19:51
 35/37 anonim ***** válasza:

Bocsi, de ez nem P4 gép!

"CPU: Intel Core 2 Duo E8400 3GHHZ

4GB GB RAM

160GB HDD"


Egy P4 gépet tényleg nem lehet eladni 5000 Ft-nál többért, ha jó, de ez 2 generációval fiatalabb gép.:)

2016. márc. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
azt mndtam,az lenne az új gép..
2016. márc. 4. 20:38
 37/37 anonim ***** válasza:
Nálam is a nővérem full gazdag, férje mérnök, havi 2 milliót keres, üzleti utakra megy Németországba,de úgy kispórolják a pénzt,hogy kb. 30 megy kajára, és csontsovány a 3 éves gyerek (11 kiló.)
2016. ápr. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!