Normális az anyukám?

Figyelt kérdés

1.Az iskolában hagytam egyszer az egyik pulcsimat, és anyu mérges volt (ez jogos) és amikkor 3 napra rá megtaláltam akkor meg azért cseszett le

2.olyan dolgokért szomott lecseszni amik meg se történtek.pl:Egyszer nem találtam a lakáskulcsomat (én ilyen szétszort vagyok XD)és anyám egyből elkezdi hogy: biztos elhagytad a suliban!! És én el sem vittem, mert van pótkulcs az udvarban. És megtaláltam otthon.

3.Meg olyat szokott csinálni hogy magában elmondja(gondolatban)hogy mit csináljak és elvárja hogy én ezt meghalljam pl:anyu mondja gondolatban hogy húzzam le a redőnyt, amikor meg végre képes kinyitni a száját akkor meg ordibál!

És ha mondanátok hogy lehet hogy csak én ne hallom, ez nem igaz, mert a amikor ott ültem mellette akkor is ez volt és a tesóm se hallotta, csak azért helyesel mindig neki hogy ne legyen leordítva!! Szerintetek ez normális dolog?



2016. márc. 6. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Nem. Elmegyógyintézetben a helye!
2016. márc. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért kíváncsi lennék az anyád sztorijára is. Fogadok valahogy így kezdődne:

"Egész nap semmivel se törődnek, csak a telefont nyomkodják, fejükön a fülhallgató, amiből üvölt a zene..."

2016. márc. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én egyátalán nem vagyok ilyen! Csak a tesóm! 4-es 5-ös tanuló vagyok!
2016. márc. 6. 15:50
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy 4-5-ös tanuló vagy még szétszórt vagy és a szétszórtságod pénzbe kerülhet. Ha elhagyod a kulcsaid zárat kell cserélni, az új zárakhoz adott kulcsokon kívül újat kell másoltatni ha esetleg valakinek nem jut.


Azt meg kétlem, hogy gondolatban beszél, inkább csak a te füled kapcsol ki amikor elsőre elmondja a mondókáját.

2016. márc. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ordibalj vissza.
2016. márc. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Eddig még nem hagytam el úgy semmit hogy nem kerül volna vissza hozzám!
2016. márc. 7. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!