Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan nem enged el anyukám...

Jogosan nem enged el anyukám sehova?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok,koránérő. Elég magas vagyok,koránérő. Nem vagyok karcsú,hanem langaléta,anyukám mégis csak a 30 méterrel arréb lévő játszótérig enged el. Tegnap, pl. elkísértem az egyik barátomat a buszmegállóig,ami 1,5 km-re van a házunktól,elmondtam neki,nem volt ideges annyira,még arra sem,hogy energiaitalt vettem. Mégis,kérdezem,hogy elmehetek-e az 500 méterre lévő focipályára a barátaimmal,aztmondja,nem. Szerntetek nyárra már máslesz a véleménye?

2016. márc. 5. 19:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Mikor szeretnél menni? Ha késö este,vagy esetleg hétköznap mikor iskola van,akkor eléggé jogos.Nem rosszat akar csak aggódó szülő.A koránérő ,magas alapjában véve it lényegtelen szerintem,attól még 13 éves vagy,és neadja az isten bármi történhet veled is.tehát a koránérőség(miben nyilvánul meg?) meg a magasság nem lényeg,hogy ki mikor mehet el otthonról.
2016. márc. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nyáron barátokkal,hétköznap délelött-délután..
2016. márc. 5. 19:24
 3/15 A kérdező kommentje:
És nem Budapesten lakunk,hanem egy Vas megyei kisvárosban, Körmenden,ami elég biztonságos.
2016. márc. 5. 19:26
 4/15 anonim válasza:
58%
velem is igy volt 13 évesen... ez fokozatosan változik, még egy kis idő mulva mar elenged messzébbre is... aztán mégmesszébre...
2016. márc. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%
Ígyvan fokozatosan fog elengedni.Akárhogy is nézzük 13 évesen még nem vagy nagylány.Engem is fokozatosan engedtek el a szüleim,énsem vagyok Budapesti mert énis vas megyei vagyok,mindegy az ember hol lakik,ameddig még gyerek féltik a szülei.Majd lassacskán ahogy nődögélsz ugyis elengednek.
2016. márc. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
73%
En is hasonloan voltam, csak en 14 eves koromig ki nem leptem a szobambol mert mindig kockultam, aztan 15 evesen mentem eloszor szorakozni (alkoholt megmondtak h nem ihatok), es 17 eves koromig meg volt hogy ejjel 2re erjek haza, akkor idegesitett hogy mindenki maradhat ameddig akar, de igy utolag pont azok a haverjaimbol lettek mostanra olyan emberek, akik drog nelkul nem mennek bulizni, es szerintem osszefuggesben van eez azzal hogy ok mar 15 evesen "azt csinaltak amit akartak"
2016. márc. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%

"És nem Budapesten lakunk,hanem egy Vas megyei kisvárosban, Körmenden,ami elég biztonságos."


"Édesapja talált rá 1998. április 1-jén, az esti órákban H. Zsófia tízéves körmendi kislányra, akivel gyilkosa brutális kegyetlenséggel végzett."


"13 éves vagyok,koránérő. Elég magas vagyok,koránérő. Nem vagyok karcsú,hanem langaléta"

Esetleg testileg vagy koránérő, de nem szellemileg.

Ezért nem enged el anyukád.

2016. márc. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Persze, azt a 9-10 éves lányt könnyű volt megölni,még bese zárta az ajtót.:)) Meg,ahogy írtam,nem egyedül lennék..
2016. márc. 5. 21:12
 9/15 anonim ***** válasza:
31%
A betörő nemcsak oda megy be kisasszony,ahol nyitva van az ajtó ezt jegyezd meg.Azmeg ,hogy nem egyedül vagy,veszélyhelyzetben szerintem nem jelent semmit.1 pillanatra nem figyeltek egymásra és megvan a baj.Nem a házakból rabolnak lányokat,és lehet ,hogy az ijedt barátaid a segitség helyett szépen elrohannak.Nagyon fiatal vagy még.
2016. márc. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
42%
A válaszodba hogy könnyü volt megölni besem zárta az ajtót :)) ezzel a JELLEL TE NEVEZED MAGAD KORÁN ÉRŐNEK? szüleid helyében énsem engednélek.Ezzel az írással bizonyitottad.....
2016. márc. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!