Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az apám idegbeteg, de anyukám...

Az apám idegbeteg, de anyukám így sem akar semmit tenni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Apának nagyon sokszor vannak dührohamai..ha valamin anyával veszekszik van hogy felborítja a szekrényeket..a múltkor anyának belilult a szeme mert apa úgy megütötte. Ma pedig megkértem, hogy menjen arrébb, de nem ment ezért arrébb húztam a pólójánál fogva és elkezdett kiabálni velem, hogy elszakítom (+a trágár szavak) aztán fellökött és elkezdett fojtogatni..anya arrébb lökte és apa őt is felpofozta aztán megint meg akart ütni,de anya megállította..utána apa kiment még mindig kiabálva velem, hogy dögöljek meg és, hogy én mekkora ge*iláda vagyok és stb...anya pedig lecseszett, hogy miért kell ilyet csinálnom és megmondta, hogy húzzak olvasni..én már nem tudom mit csináljak...segítsetek kérlek.. :(

Lány vagyok és 13 éves egyébként.



2016. márc. 5. 16:18
1 2
 1/14 anonim válasza:
Mekkora apukád van?
2016. márc. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
175-180cm körül nem vézna, de nem is az a nagyon kigyúrt tipus
2016. márc. 5. 16:30
 3/14 anonim ***** válasza:

Sajnálom :(

Nagyszülő nem tud segíteni, esetleg hozzá költözni? Kolesz?

Én a helyedben elkerülném amennyire lehet, nem allnék le vitáni vele, stb...

Vagy megpróbálnám anyud szemét felnyitni, hogy ez nem normális, lépjetek le...

Az én apám is egy phasz, de legalább sose bántott tettleg, csak szavakkal, és anyu is mindig lecseszett, hogy miért "provokálom", pedig sokszor csak a puszta létem volt a vétség...

2016. márc. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
15%
Miért kell 13 éves lányként a pólójánál fogva rángatni apádat? Nem őt akarom védeni, de azért neked is lehetne csöppnyi eszed. Ha van látható sérülés akkor azonnal orvossal látleletet felvetetni, aztán mehet a feljelentés.
2016. márc. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Citromost nem rángattam, a karjánál szerettem volna kicsit arrébb húzni de ez nem sikerült..és a másik kommentelőnek, hogy a nagyszüleim nemrég haltak meg tehát az kilőve...koleszt nem engednék, azért is le lenne ordítva a fejem (de köszönöm a tanácsot). Anyukámnak már próbáltam elmondani párszor (sokszor), de vagy az volt a kifogás, hogy mégis hova menjen utána. 3-an vagyunk testvérek és apa közölte, hogy ő nem megy sehova (mi pedig nem kellenénk neki), és anyukám jelenleg másik munkát keres mert időben a mostani nem felelne meg (már hajnalban elmenne es délután érne csak haza). A másik kifogás pedig, hogy én vagyok a hülye, ő szereti én meg költözzek el, ha nem tetszik.
2016. márc. 5. 16:40
 6/14 anonim ***** válasza:

A másik kifogás pedig, hogy én vagyok a hülye, ő szereti én meg költözzek el, ha nem tetszik.


Akkor engedje a kolit :(


Más nem jut eszembe sajna, akkor próbáld kerülni, amennyire lehet.

Tesóid is otthon laknak? Velük is ilyen?

2016. márc. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Az egyik tesóm 6 éves a másik 2 (szintén lányok), és velük is volt már hasonló..2 évvel ezelőtt a nagyobbiknak 1 hétig megmaradt a kéznyom a hátán..a kisebbiknek szerencsére még csak pofont adott (ez sem szerencsés de jobb, mintha fojtogatná, hisz védeni sem tudná magát). A koleszos ötlettel megpróbálkozok..hátha..és köszönöm az ötleteket :)
2016. márc. 5. 17:02
 8/14 anonim ***** válasza:
Itt edesanyaddal van a legnagyobb baj. Hogy nem lep semmit. Ennek mar reg a rendorsegen kellene lennie. :(
2016. márc. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A szerelem vak...:/
2016. márc. 5. 17:58
 10/14 anonim ***** válasza:
:(
2016. márc. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!