Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Rossza kapcsolat a apukámmal....

Rossza kapcsolat a apukámmal. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a problémám hogy apám vagy levegőnek néz, vagy egyfolytában kritizál. Régen kiskoromban nagyon jó volt a kapcsolat.. konkrétan mindig voltak közös programok egészen addig amíg nem lettem iskolás és ahogy egyre csak nőttem úgy távolodtunk el egymástól. Most az a helyzet hogy jó tanuló révén is kikezd féléves átlagom 4.5 lett, közben angol nyelv vizsgára készülök.. Van egy barátom amiről tud is soha nem találkoztak még viszont ő nem befolyásol engem semmiben sem. Valaki adjon tanácsot már fogalmam sincs mit csináljak :( Mindenért belém köt, és mióta élek neki próbálok megfelelni bizonyítani :(

2016. márc. 6. 17:57
 1/3 anonim válasza:
Elosszor is, ne apukadnak akarj megfelelni hanem magadnak. Masodszor pedig nem ertem apukad viselkedeset. Tortent esetleg valami tragedia a csaladotokban? Szerintem apukad maximalista es azt szeretne ha minden tokeletes lenne a te eletedben. Kerdezz ra h mert ilyen veled, es hogy ezen hogyan tudnatok valtoztatni. Mond el neki h bant teged h igy banik veled. Remelem tudtam esetleg segiteni, de sajnos nem hiszem.
2016. márc. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Na látod, ez a megfelelés dolog nem jó. Te nem olyan vagy, mint ő és ő sem olyan, mint te. Kérd meg, hogy segítsen tanulni, akkor majd kiderül, hogy valóban annyit tud-e, mint amennyi a kritikái alapján várható lenne. Az ég családon belül is előfordul, hogy irigykedik a szülő a jól tanuló gyerekére és ezt kritizálással vezeti le.
2016. márc. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha te is lesz*rnad ot es inkabb sajat magadnak akarnal megfelelni?
2016. márc. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!