Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el otthon, hogy...

Hogy mondjam el otthon, hogy cigizek?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, és 2015 nyarán kezdtem el cigizni, mert minden ismerősöm is cigizett, és mindig megkínáltak. Cigire még kb 2-3x költöttem pénzt, mert mindig adtak. De nem folyamatosan dohányzom azóta, mert volt olyan hogy hetekig nem, aztán 1-2 szál. De mostanába suli után mindig elszívok 1-2 szálat (osztálytársak adják). Na és a lényeg: Voltam az egyik haveromnál, aki lazán cigizett otthon az annyjával, engem is megkínáltak (mielőtt valaki jönne nem, nem etnikumok, és nem is zúrős család, a fiú jó tanuló, versenyekre jár, normális családja van) és az annyjával cigiztem a teraszon.. Szóval elgondolkodtam azon, hogy talán el kéne itthon mondanom (apum nevel) Apám húgától tudom, hogy apum 14-15 évesen kezdte a cigizést, és 45 évesen szokott le egyik napról a másikra. Szóval ilyen szempontból szerintem megértené, viszont amikor szóba jött és mondtam hogy az osztályom nagy része cigizik, akkor mondta mert buták, meg honnan van pénzük rá, hogy veszik meg stb. Egyszóval nem tudom mit csináljak elmondjam-e neki, vagy ne mondjam el? Azon is gondolkodom, hogy lehívok pár haveromat hozzám hogy az udvaron gyújtsanak rá apám szeme láttára, és engem kínáljanak meg egy slukkal. Ti elmondanátok?

2016. febr. 28. 17:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Most azért akarod elmondani, hogy otthon is nyugodtan cigizz?
2016. febr. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Nem, csak néha bűntudatom van miatta. És azért könnyebb lenne elmondani, és a városban sem kéne bújkálni. De igen, lehet, hogy 1-2 szálat néha elszívnék az udvaron.
2016. febr. 28. 18:02
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha bűntudatod van, akkor nem csináld. Ennél egyszerűbb megoldást nem tudok elképzelni.
2016. febr. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Mindegy, a lényeg nem ez. Te elmondanád a helyembe?
2016. febr. 28. 18:05
 5/27 anonim ***** válasza:
Csak simán állj elé és mondd el.Biztos nem úgy fog reagálni hogy "ÁÁÁ ügyes vagy fiam hát én is csináltam" hanem biztos elmondja majd hogy milyen hülyeség mert anno ő is leszokott róla ugyh mára biztos úgy áll hozzá hogy hiba volt belekezdeni.
2016. febr. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Hát a tüdejével lett gond neki.. Azt szokta mondani, hogy csak az cigizzen, aki anyagilag megteheti..
2016. febr. 28. 18:13
 7/27 anonim ***** válasza:

#5 vagyok

Értem.De akkor is biztos vagyok benne hogy nem fog neki örülni hogy a fia cigizik.Biztos megpróbál majd lebeszélni meg ilyenek.(és remélem fog menni neki a lebeszélés de persze ez nem az én dolgom)

2016. febr. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Ha annyira menő dolog és cigizni akarsz,akkor is maradj meg a napi 1-2 szálnál.
2016. febr. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Nem is akarok többet:)
2016. febr. 28. 18:26
 10/27 anonim ***** válasza:
Akkor miért akarod elmondani??
2016. febr. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!