Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha anyukám energia...

Mit tegyek, ha anyukám energiavámpír?

Figyelt kérdés
Egész nap panaszkodik, kiabál, keresi azt, amin kiakadhat, konkrétan ha 2 morzsát lát a földön, elkezd kiabálni velem, hogy már megint micsoda mocskot csináltam, az előbb takarított fel... Századszorra is elmondja ugyanazokat a sérelmeit, a múlton rágódik, kielemez minden egyes történést, hihetetlenül frusztráló, apukám meg én is inkább elmegyünk itthonról, vagy másik szobába megyünk, ha megint rákezd... Már megtanultam kikapcsolni at agyamat vagy ha a kocsiban kezd rá, akkor zenét hallgatok, de jó lenne, ha valahogy tudna változtatni, már mondtam neki, hogy menjen el pszichológushoz, de elviccelődo a dolgot, pedig nekünk egyáltalán nem vicces.
2016. márc. 6. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
38%
Kérd egy energiavérfarkas beavatkozását.
2016. márc. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én anyám is ilyen. Már 10 éve nem élek vele, de nálam az vált be, hogy heti 1x felurgrom fél órára és elviselem, hogy elszívja az energiám.
2016. márc. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Koltozz el
2016. márc. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Annyit tehettek hogy apukáddal a sarkatokra álltok és nagyon komolyan elmagyarázzátok neki a sérelmeiteket. Elmondjátok hogy ez kikészít titeket és ha nem változtat elköltöztök ketten mert teljesen tönkre tesz titeket. Szóból ért az ember nem értem hogy felnőtt emberek miért hagyják ezt. Inkább elmentek otthonról. Ez nem megoldás.Menekültök és ő úgy érzi még jobban igaza van. És nagyon komolyan mondani neki a pszichológust, akár közösen is elmenni és elmondani mi a probléma. Nem engedni elviccelni a dolgot. De egyébként anyukád elégedetlen. Nem lehetnek valami jó kapcsolatban a szüleid, ha apád nem is mer szólni. Nem hiszem hogy csinálnának közös programokat amivel anyud kikapcsolhatna. Lehet már szex sincs köztük.
2016. márc. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!