Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy lehet valaki ennyire...

Hogy lehet valaki ennyire önzetlen?

Figyelt kérdés
Egy barátom apja és az én apám munkatársak. Apám mesélte, hogy a barátomat egy nagyon jó egyetemre vették fel (ez az első éve ott) és mivel nem túl gazdagok ezért az apja minden nap a 8 órás munkaidő helyett 12 órát dolgozik, és otthon is mindent megtesz hogy egy kis pénzt keressen, eladta a motorjt az autójukat, szinte mindent, hogy meg legyen a pénz a fiának az egyetemre és Őneki csak a tanulásra kelljen figyelnie ne kelljen még pluszba munkát vállalnia meg ilyenek. Minden szülő ilyen önzetlen? Hogy tud valaki Ennyit szenvedni azért hogy a gyermekének szebb jövője legyen? Lehet buta kérdés de ez Számomra érthetetlen.
2016. márc. 6. 19:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
nem lehetetlen, egy jó szülő ilyen. az én szüleim is ilyenek, és én is ilyen leszek
2016. márc. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Egyébként ez nem szenvedés, a gyerekéért teszi. Én is maszekolok a gyerekemért aki egyetemista, a másik mondjuk gimnazista, a harmadik meg még pici. Minden szülő a gyerekeiért dolgozik. Ez a természetes.
2016. márc. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%
Hát igen ide jutottunk, hogy ami természetes kellene legyen az ritkaságnak számít és emiatt természetellenesnek veszik egyesek.
2016. márc. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Az ilyen ember az APA. Sok emberre mondják, de kevés az olyan, aki tényleg megérdemli.
2016. márc. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%
Én sem szenvedésnek nevezném, mert ez nem az. Azt akarja, hogy a gyerekének jobb sora legyen. Én is két munkahelyen dolgozom, pedig a lányom még most 11.osztályos, de szeretne tovább tanulni és én pedig támogatom, mert nekem nem volt lehetőségem rá, ennyi évesen meg már nem hiszem, hogy akarnék.. Ha arra gondolok, hogy neki ettől jobb lesz, naná hogy teszem, pedig hidd el, az elején nem 1-2x sírtam a fáradtságtól reggelente, amikor tudtam, hogy mikor fogok hazaérni...
2016. márc. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%

Ez nem szenvedés, egyszer megérted!:-)

Ha fàradt is, de hidd el, boldog:-)

2016. márc. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%

Libabőrös lettem,miközben olvastam. :)

Bárcsak nekem is ilyen apám lenne..

2016. márc. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%
Mi is ezt tesszük,ha már nekünk a szüleink nem adtak semmit sem, én adok a gyerekeimnek,és nem éreztem sohasem áldoazatnak.Természetesnek vettük,viszont mások meg irigykedve néztek bennünket,hogyan tudjuk ezt megtenni és lemondani az igényeinkrõl.
2016. márc. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%

Irigylésre méltó a fiú és az Apa hozzáállása maximálisan becsülendő.

Az én gyerekem apja semmit de semmit sem tesz a még kiskorú gyerekeiért, önzőségből jeles :-(

2016. márc. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%

Egy igazi apa.

És nagyon hálás vagyok, hogy nekem is hasonló apukám van!

2016. márc. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!