Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megmondjam, hogy felpofozott...

Megmondjam, hogy felpofozott a barátom? Vagy ez nem tartozik a szülőkre?

Figyelt kérdés

Ma eljött értem, elmentünk kocsikázni kicsit. Kértem, hogy menjen lassabban, mert tényleg nagyon gyorsan ment. Erre annyi volt a válasza, hogy "ezzel a kocsival bűn lassan menni, nem arra tervezték". Jó, már itt volt egy kis vitánk.

Utána nála voltunk és ahogy álltam a tükör előtt, elkezdte mondani, hogy újra elkezdhetnék edzeni, mert látszik rajtam a téli semmittevés. Erre az volt a válaszom, hogyha nem tetszik, kereshet mást nyugodtan, úgyis annyi a jelentkező (elég népszerű). Megjegyezte, hogy annak biztos örülnék, végre szabad lenne a pálya XY-nak (egy srác, akivel jóban vagyok, de tényleg csak barátság). Megsértődött, aztán elkezdtünk más miatt is veszekedni és felpofozott...

Nagyon kiborultam, elkezdtem sírni, aztán nem is engedtem, hogy hazahozzon. Azóta hívogat, ír mindenhol, de ez most sok volt... Itthon érzik, hogy valami baj van, de nem tudom, elmondjam-e. Nem igazán beszélek arról, ha valami gondom van a barátnőimmel, barátommal (ami ritka, bármilyen hihetetlen), mert én hiába bocsájtok meg könnyen, anya nem olyan és nem akarom, hogy emiatt feszültség legyen, ha valaki jön hozzánk.

Csak ez azért nem egy olyan mindennapos veszekedős téma, amire pár nap múlva már nem is emlékszem...


17L (3 éve vagyunk együtt)


2016. márc. 6. 20:55
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
40%

Én az ügyésznek szólnék.

Ez csak durvább lesz!

2016. márc. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 anonim ***** válasza:
34%

Neked kell mérlegelned, te ismered a barátodat. Ha elmondod a szüleidnek, foggal-körömmel fognak ellene harcolni, tiltani akarnak majd tőle nagy valószínűséggel, hiszen aki egyszer megüt, az többször is megüt(het).

Én a helyedben várnék vele, bár tényleg te tudod, milyen a barátod. Várj pár napot, addig ne keresd és ne válaszolj neki, utána üljetek le megbeszélni, mi is történt. A reakciójából ki fog derülni, van-e okod aggódni vagy sem.

2016. márc. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 anonim ***** válasza:
85%
Kérdésedet úgy kellett volna feltenni: volt barátom, illetve 3 évig voltunk együtt. Hogy elmondod-e a szüleidnek, azt csak te tudod eldönteni a viszonyotok alapján, amelyik jobban esik neked. Ha állásfoglalást vársz: mondd el, akkor legalább nem kell visszafogni az érzéseidet. De a legfontosabb: eszedbe ne jusson egyetlen egy szóra is szóbaállni ezzel az állattal. Se telefon, se SMS, se facebook. Sőt, tiltsd le.
2016. márc. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 anonim ***** válasza:
85%
Én lányos szülőként mindenképpen szeretnék tudni ilyesmiről.
2016. márc. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 anonim ***** válasza:
87%

Soha többet ne állj szóba vele.

Anyádék igenis, tudjanak róla!

Egy végtelenül piti veszekedés miatt felpofozott. Mi lesz, ha komolyan összevesztek? Vagy az "ezzel a kocsival bűn lassan menni" szarját összesározod, nekikoccan a táskád csatja?

Ha visszakönyörgi magát, akkor szó szerint büntetlenül bántalmazott. Legközelebb simán felpofoz, hisz megteheti, nem lesz következménye.

Biztos te is sok ilyen történetet hallottál már. Ne hidd, hogy azok csak másokkal történhetnek...

2016. márc. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/78 anonim ***** válasza:
82%

1. Nem a barátod!

2. Igen,mond el,ha szerencséd van apád elássa.

2016. márc. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 anonim ***** válasza:
89%

Nahát, ez aztán egy meseszerű kapcsolat... annyi benne a meghittség, szinte sorjáznak az egymás felé tett gyöngéd gesztusok.


Most komolyan: itt szinte a pofon eltörpül a sok mocsokság mellett. Nagyjából nulla a tisztelet a barátod részéről, de a Te érzéseid is elgondolkodtatóak a reakcióid fényében.

2016. márc. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 anonim ***** válasza:
23%

Nem igazán egyértelmű, hogy miért is veszekedtetek, így nem lehet megmondani.

A lényeg, ha nem te magad provokáltad a vitát és a barátodat, akkor nem vagy hibás. Ha viszont, igen, akkor az a részedről sem volt szép.

Bár elég rossz érzés lehet, ha a szerelmed azt mondja neked, hogy " ha nem tetszik, kereshetsz mást".

2016. márc. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 anonim ***** válasza:
37%

17 éves lány,3 éve pasija...gyerekek.


Hány éves a pasi?

2016. márc. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 anonim ***** válasza:
26%

Egy pofonert meg nem kell megolni

De azert jobb lenne szakitani vagy legalabb hanyagolni egy ideig hogy tudja hogy hol a hatar

2016. márc. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!