Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya állandóan a volt barátom...

Anya állandóan a volt barátom miatt veszekszik velem. Most is nagyon összevesztünk. Unom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Anya állandóan a volt barátom miatt veszekszik velem. Most is nagyon összevesztünk. Unom!


A volt barátommal csúnyán szakítottunk, de egy idő után ismét jóban lettünk, barátok vagyunk. Néha találkozunk is. De nem érzünk egymás iránt már semmit. Anya is tudja. De előbb is kérdezi hogy a volt barátommal mikor találkozok legközelebb. Mondom neki hogy nem fogunk. Erre nekem állt hogy nem hiszi el, meg hogy minek beszélgetek vele, és hogy az exem számára egy senki vagyok,minek megyek utána. Nem fogja fel hogy nem megyek utána. Kölcsönösen keressük egymást de csak mint BARÁTOK! Minden egyes nap felhozza,azt kérdezgeti mikor mennyit beszéltem vele, nem hisz el semmit. Nagyon unom már. Úgy kezel mint egy óvodást. Néha ha rákérdez normálisan akkor elmondom neki mit beszéltünk, csak utána ezzel vág vissza másnap. Azt hajtja hogy én hazudozok neki. Most is nagyon csúnyán összevesztünk. Ilyenkor napokig nem beszélünk. Mit tegyek? :( Tudom míg a szülőkkel lakok addig beleszólhatnak a dolgokba de én ezt túlzásnak érzem.

21L


2016. márc. 8. 22:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
40%

"én ha valakivel csúnyán szakítok azzal nem tartom a barátságot, ennyi. Anyádnak nincs igaza abban hogy állandóan számon kér,de lássuk be aki csúnyán szakít veled azzal utólag hülyeség jópofizni, fele barátok még csak csak(köszönsz neki az utcán)de fenn tartani a találkozásokat úgy hogy nem elkerülhetetlen a vele való kontaktus, háát ez nekem is fura pedig nem vagyok az anyád :D"



Én pl. kisvárosban nőttem fel, és egy nagy baráti társaságunk volt. Keresztbe-kasul jártunk egymással, ott is voltak csúnya szakítások, hogy x egy koncerten összejött z-vel miközben még y-nal járt. Ennek ellenére ugyanúgy együtt járkáltunk, buliztunk mind. Nem is tudtuk volna elkerülni egymást. Az orrfelhúzós sértődések, világ tragédiái is elültek pár hét alatt, minden ment tovább a régiben, senkinek nem volt a másikkal baja, nem kerültük egymást. Teljesen természetes volt az egész. Nem tudom mi ebben az érdekes.

2016. márc. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
52%
utolsó odaírtam, hogy úgy találkozgatni valakivel, hogy nem ELKERÜLHETETLEN a vele való találkozás (vagyis nem egy kis faluban él ahol nem tudja az ember kikerülni a másikat), na úgy érdekes olyannal találkozni, akkor is ha a másik szakított csúnyán, de akkor is ha én.
2016. márc. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
69%

De honnan tudod, hogy nem elkerülhetetlen? Nem tudod honnan ismerik egymást, mennyi ideje ismerték egymást mielőtt összejöttek, nem tudhatod, hogy mennyire fontos nekik, hogy bármilyen szinten benne legyenek a másik életében, mint az együttjárás előtt is, esetleg voltak.


Ha csak nem két tök különböző városban laknak, nincsenek közös ismerőseik és közös hobbijuk stb. így is úgy is találkozni fognak. Sokkal értelmesebb rendbehozni a szakítás után a kapcsolatukat legalább egy baráti szintre, aztán fenntartani egy civilizált módon, mint az legyen, hogy mikor hónapok évek múlva összefutnak, még mindkettő ott tartson, hogy a keserű, felfokozott érzelmeivel gondolt a másikra utoljára, és úgy nézzenek a másikra, mikor megint találkoznak. Ha meg letisztázták a dolgot, akkor meg miért ne lehetnének jelen egymás életében, ha úgy vannak vele, hogy nem utálják egymást, de azért már együttjárni nem akarnak, elvannak időnként a másik társaságában, mint bármilyen más ismerősök, barátok.


Azért, mert valamikor együttjártak? Úristen ez milyen hülyeség már, komolyan. Ez vagy egy szenvedélyes 16 éves gondolata, vagy egy begyöpösödött öregé, aki úgy van vele, hogy vagy hozzámégy ahhoz, akivel összejöttél, vagy ha nem, akkor többet ne találkozzatok, mert olyat csak a "tisztességtelen nők" csinálnak, mert el se tudják képzelni, hogy máshogy is van, mint 50 éve.

2016. márc. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
50%

Nem vagyok se vén, se 16 éves, de a mindenki jár mindenkivel, összevissza kefélgetünk, semmi se komoly, utána ugyanúgy egymás seggében vagyunk... dolgot nem veszi be a gyomrom.

Ha valami csúnyán véget ér, akkor nem leszek a puszipajtása a továbbiakban.

2016. márc. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
31%
nem vagyok vén,de ha valakivel összezördülök nem leszek a puszi pajtása, ismerőse talán, de nem találkozgatnék vele és nem azért, mert juj az bűn, hanem csak mert ha valakivel szakítok(ráadásul nem szépen) annak nincs kedvem a képét nézni, mert bennem igenis ott lenne a sérelem.Van aki ezt meg tudja tenni,de akkor ne csodálkozzon, ha más ezt nem tudja elhinni(mivel magából indul ki).
2016. márc. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Az exemmel nekünk a kapcsolat nem ment, de barátok vagyunk. Pont ő az aki mindent tud rólam, sosem felejti el se a szülinapom, se a névnapom, tudja ha ismerkedek valakivel, én is tudom róla. Nem értem miért kéne gyűlölnünk egymást. Ami történt, megtörtént a múltban. Fontosak vagyunk egymás számára, és anya kedvéért nem fogom megszakítani vele a kapcsolatot. Akkor ne szóljon hozzám napokig. Nem tudok mit tenni..

Köszi a válaszokat mindenkinek!

2016. márc. 9. 15:34
 17/18 anonim ***** válasza:
22%
Férfi és nő közt nincsen barátság.Gyenge vagy !
2016. ápr. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
De van :)
2016. ápr. 13. 18:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!