Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya tartózkodó, miért?...

Anya tartózkodó, miért? Szükségem lenne rá.

Figyelt kérdés
Sziasztok! 18 éves lány vagyok. 1 év, 7 hónapja élek kapcsolatban. Anya soha nem beszélt velem semmi intim vagy női dologról, 12 évesen elmondta nekem hogy mi az a menstruáció, meg hogy majd meg fog jönni. De ennyi. Olyan szinten nem merek hozzá fordulni semmivel sem, hogyha állunk a boltban alig merek szólni hogy betét helyett tampont szeretnék, vagy hogy kellene borotva stb. Hülyén hangzik, de mivel soha nem kommunikáltunk ilyen dolgokról, így nehéz. És mivel másfél éve van barátom, meg már 18 éves is vagyok, úgy érzem el kellene már menni nőgyógyászhoz is. Egyedül nem akarom intézni, ő nem lép, én nem merem jelezni. Még nem is beszéltünk soha arról hogy élek-e nemi életet. Ott szoktam aludni a barátomnál, biztos tudja hogy nem kártyázni szoktunk..de óvszert is a kajapénzemből veszek konkrétan. :D (kellemetlen lenne, ha mindig a barátom venné) Nekem kellene lépnem valamit, vagy magamra vagyok utalva? Más is van/volt hasonló helyzetben? Előre is köszönöm a válaszaitokat!:)

2016. márc. 10. 14:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

"úgy érzem el kellene már menni nőgyógyászhoz is. Egyedül nem akarom intézni, ő nem lép, én nem merem jelezni"

Ha annyira "nagylány" vagy, hogy szexelsz, légy annyira felnőtt ahhoz is, hogy elmész orvoshoz. Vagy anyukád fogja megbeszélni a nőgyógyásszal a gondodat?

2016. márc. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem azt szeretném, hogy ő beszélje meg az orvossal a dolgokat. Azt szeretném, hogy velem beszélje meg. Meg hogy ő is érzékelje, hogy tennie kellene valamit, esetleg megkérdezni,hogy nem lenne-e még itt az ideje elmenni, vagy valami. Csak hogy érezzem a törődést.
2016. márc. 10. 14:57
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Kislány, nagylány lettél a korod alapján. Próbálj meg úgy is viselkedni. Ne anyudtól várd el a borotva vásárlást és ne kísértesd el magadat a nőgyógyászhoz. Tessék önállósulni.
2016. márc. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%
Ülj le vele beszélgetni hogy szeretnél elmenni mert nemi életet élsz és szeretnél valami fogamzásgátlót.nyíltan ha ő nem teszi meg neked kell
2016. márc. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
18 vagy. Nekem ekkor már nagyon kínos lett volna ha elkísérget az anyám az orvoshoz mint egy kisgyereket
2016. márc. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg felnőtt vagy :)

Jelentkezz be nőgyógyászatra, és mond meg anyukádnak, hogy mikor mész, és szeretnéd, hogy elkísérjen.

Bár nem értem minek, a rendelőbe gondolom nem akarod, hogy bemenjen veled.

2016. márc. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen hogy ne tudsz magadnak tmapont és borotvát venni? Az orvoshoz is fölösleges elrángatni édesanyád, nyilván nem hülye és tudja, hogy lefeküdtél a sráccal. Egyik se egy olyan világrengető dolog, hogy ne lennél képes egyedül megoldani, ha 18 évig soha nem bezséltetek ilyenről mélyebben, akkor nyilván nem is akarja ezt másképp csinálni. Hogy miért, azt ő tudja. De a bolhából csinálsz elefántot őszintén szólva.
2016. márc. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
47%
Behalok... itt most komolyan leugattok egy 18 éves lányt, akinek az anyja egy prűd, és semmiféle bizalmas, intim dolgot nem képes megbeszélni a lányával... Amúgy megjegyzem, az ilyen anya lepődik meg a legjobban és háborog, hogy "mit rontottam el", ha mondjuk a lány terhes lesz, mert még fel sincs világosítva rendesen! Hát ezt rontottad el anyukám, hogy nem voltál képes túllépni a saját prűd zavartságodon, és homokba dugtad a fejed! Ennek ellenére a lány - mivel rá volt szorulva - úgymond képes volt saját maga szexuális nevelésére, és felelősségteljesen szeretne nemi életet élni. És valami fura csoda folytán még mindig lenne igénye a normális anya-lánya kommunikációra, bízna az anyukában, és beszélne vele ezekről a dolgokról, és megosztaná vele őket. Ti meg leugatjátok. Hát ez nagyon durva, gyerekek.
2016. márc. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy 2016-ot írunk és ezek teljesen normális dolgok..csak én nem ezt szoktam meg. Az utolsónak nagyon köszönöm!!
2016. márc. 10. 17:50
 10/12 anonim ***** válasza:
67%
Én sem értem, miért baj, ha a kérdező nem egyedül szeretne menni első alkalommal. Én a fogorvoshoz kérek mindig meg valakit, hogy kísérjen el első alkalommal egy kezelési periódusban, és 30 felett vagyok. Neked kellene lépni, mert anyukád nem fog. Eddig sem tette. A barátodat is megkérheted.
2016. márc. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!