Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Örülnél a pároddal, ha a...

Örülnél a pároddal, ha a lányod egy joghallgatóval jönne össze?

Figyelt kérdés
2016. márc. 11. 15:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
60%
ha sznobok lennénk, mindenképp
2016. márc. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%
Nekem teljesen mindegy, milyen hallgató, messze nem ez a legfontosabb szempont.
2016. márc. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
30%
Nálunk ez némileg mésalliance lenne a lányom szempontjából, de az a lényeg, hogy boldog legyen.
2016. márc. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%
Ez az info így önmagában semmilyen érzelmet nem váltana ki belőlünk...
2016. márc. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
81%

Milyen kérdések vannak:) Na és hány éves a lányod? 10éves?

Esetleg 40 éves?

2016. márc. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
82%
Az, hogy mit tanul, még semmit nem mond az emberi minőségről.
2016. márc. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%
Attól még emberileg tág határok között mozoghat valaki, hogy joghallgató...
2016. márc. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
60%

Nekem pont most mondta az áskálódó sógornőm a hátam mögött, aki annak szurkol, hogy szakítsunk a párommal, hogy "különben is még nincs meg a diplomám, így milyen ember lehetek?". Történetesen ő már ügyvéd egy jó ideje.

Én abszolút nem végzettség vagy hallgatott szak alapján ítélem meg az embereket, pláne nem a kapcsolat minőségét. Számomra az lesz a fontos, hogy szeressék és tiszteljék egymást kölcsönösen.

2016. márc. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
68%

Egyetem alatt egy komolyabb párom volt, szerintem a szüleit semmilyen szinten nem érintette, milyen szakra jártam. Szerettek, mert igyekeztem tisztelettudó meg normális lenni és volt valami reális jövőképem már akkor is. De ezek nem a pályaválasztástól függő dolgok elsősorban.

Plusz szép számmal voltak olyan szaktársaim, akiknek szülőként tuti nem örültem volna, mert jogi egyetem ide vagy oda, kb tízig nem tudtak elszámolni, vagy beképzelt, elszállt hólyagok voltak. Na meg az is joghallgató, aki 10 évig húzza az egyetemet (vagy be se fejezi), de legalább a kocsmák nyitvatartását fejből tudja és inkább csak ösztönlénynek nevezhető...

Én annak örülnék, ha a lányom egy normális sráccal jönne össze. Ha ez adott, akkor remek. Ha nem... hát sok beleszólásod akkor sincs, csak a nagyobb csapásoktól próbálhatod megmenteni.

2016. márc. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
65%
Nem örülnének a szüleim, mert eddig két joghallgatóval, vagyis egy jogásszal és egy hallgatóval jártam eddig, de egyik se volt normális.
2016. márc. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!