Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most az milyen már, hogy apám...

Most az milyen már, hogy apám havi 30 ezret sajnál rám havonta mikor százezreket keres?

Figyelt kérdés

A szüleim elváltak, tesóm is itt lakik velünk, és évekig ő kereste a kenyeret ránk. Most tudtam én is munkába állni, mert most lettem 18, erre apámnak könyörögni kell a havi 30 ezerért, és ha kérem, hogy hozza át, akkor az a válasza, hogy miért nem kapsz fizetést??? De mondom kapok, csak a tesóm 10 év munka után megérdemel annyit, hogy a fizetésemet neki adjam, hogy tudjanak házat újítani a férjével.... Ja, ez a havi 30 csak arra elég, hogy veszek 2 bérletet a suliba, kifizetem a telószámlám, aztán marad pár ezer költőpénzem.... ennyi.... Fősulira is direkt nem mentem, hogy ne havi 200 ezret kelljen adnia könyvekre meg albérletre vagy kollégiumra meg havi ellására, de a 30at is csak úgy adja mintha az élete múlna rajta!!! Mindent drágáll, a saját szarát megenné, olyan fukar (lehet hogy meg is eszi különben) de egyébként havi százezreket keres, meg gyűjti a pénzét a bankba. Én meg 18 évesen megváltom a világot a minimálbérrel!!!! Legszívesebben az ajtót sem nyitnám rá, az volna a legjobb, ha nem is kapnék tőle semmi pénzt, aztán nem kéne őt lesni mikor vendégségbe át akar jönni!!!!

Mit lehet egy ilyen hülye emberrel kezdeni?


2016. márc. 13. 16:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
49%

Sok ember már csak ilyen.

Ha tanulsz nappalin, akkor bíróság behajtja tőle a rokontartást 25 éves korodig.

2016. márc. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
66%
mi lenne ha nyafogas helyett megtartod a fizud es akkor nem kell kunyeralnod?
2016. márc. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Ide kár kérdést kiírni, komolyan mondom. Mindenki olyan okos, de gondolom egy kg kenyeret nem tudtok venni a boltban, mert ahhoz nincs intelligenciátok. Csak a kötekedés, kötekedés... Szegény, szegény, besavanyodott emberek. Nem a segítésre vagy a tanácsra koncentráltok, hanem felülbíráljátok hogy miért adok pénzt a TESTVÉREMNEK, aki egy évtizedig eltartott engem. És miért követelek én 30 ezer forintot az apámtól ISKOLÁRA, aki a MILLIÓKAT gyűjti a bankszámltáján. Szánalom. Mindenki nézzen magába, de nagyon melyen.
2016. márc. 13. 20:56
 14/19 anonim ***** válasza:
60%

persze, mindenki egy idiota ha nem ugy segit ahogy te elkepzeled...

Mit lehet egy ilyen hülye emberrel kezdeni? -semmit, ha tudod hogy hulye akkor minek futsz utanna?

az volna a legjobb, ha nem is kapnék tőle semmi pénzt, aztán nem kéne őt lesni mikor vendégségbe át akar jönni!!!! -ezt te irtad! akkor most kell a penze vagy sem?

es igen, nyilvan sok koszonnivalod van a tesodnak, de ha mar olyan okosnak tartod magad hogy mar tudsz venni egy kilo kenyeret akkor allj szepen a labadra es legy onallo. a tesod meg fogja erteni.

megis meddig tervezed neki adni a fizud? van valami hasznod abban a hazban?

2016. márc. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

:D:D:D

Na, utolsó, te egy igazi gyöngyszem vagy. Köszi hogy írtál!

2016. márc. 14. 04:27
 16/19 anonim ***** válasza:
40%

jol van legyen...

de valaszolnal a kerdeseimre is?

2016. márc. 14. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Értelmes kérdést nem írtam, nincs mire válaszolni.
2016. márc. 14. 15:18
 18/19 A kérdező kommentje:
*írtál-t akartam írni, de mondjuk az első mondat is igaz.
2016. márc. 14. 15:19
 19/19 anonim ***** válasza:

ha neked ott nincs ertelmes kerdes akkor nem a labaiddal van baj...

de puffogj csak tovabb, nekem attol nem lesz rosszabb.

2016. márc. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!