Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha anyám párja utál?

Mit tegyek, ha anyám párja utál?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, már dolgozom, viszont olyan keveset keresek, hogy anyagi megfontolásból még itthon lakom. Épp arra gyűjtök, hogy legyen elég pénzem az önerőre egy lakáshitelhez. Anyám párja néhány hónapja költözött hozzánk, és első pillanattól kezdve ellenszenvesek voltunk egymásnak. Ki akar fúrni itthonról, állandóan megjegyzéseket tesz rám, meg olyanokat mond az anyámnak, hogy ha most nem küld el háztól, soha nem állok a saját lábamra, és örökre a nyakukon maradok. Anyám nem ért egyet vele, de nem is szokott megvédeni.

Mit csináljak? Engedjek neki, és költözzek el itthonról vagy viseljem el továbbra is?


2016. márc. 15. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha hímnemű vagy, akkor ez csak egy hímek közti küzdelem, hogy ki az úr az háznál.
2016. márc. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Juj hat en ugy elkuldenem a csavot a fa*ba, hogy csak na!! Semmi koze hozzad, a te eletedhez. Mond meg neki, hogy nem az apad es ne szoljon bele a dolgaidba. En-ha mar anyam miatt el kene viselnem- levegonek vennem, teljesen atneznek rajta, mintha nem is letezne. Mindezt persze az utan, hogy kozoltem vele a rola alkotott velemenyemet.
2016. márc. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem igazán nekem mondja ezeket a dolgokat, másoktól hallom vissza, hogy ilyeneket mond rólam. Néha nekem is tesz pár szúrós megjegyzést, de egyébként alig beszélünk pár szót a kötelező udvariassági formulákon kívül. Én is igyekszem levegőnek nézni, de nehéz ilyen légkörben élni. Már alig megyek ki a szobámból, ha itthon van. Egyébként lány vagyok, ha ez számít.
2016. márc. 15. 12:12
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tetszik neki, hogy ott vagy, költözzön vissza a saját házába.
2016. márc. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hat, a csavo nem lehet vmi nagytudasu. O mondja Neked, h allj a sajat labadra, amikor o is odakoltozott anyadhoz. En a helyeben kussolnek. Ne foglalkozz vele, ha pedig megjegyzeseket tesz, akkor vedd meg magad. 22 eves vagy, ne anyadtol vard el, h megvedjen, amirko felnott ember vagy es az ilyen szitukban magadert kell kiallnod.
2016. márc. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
mondjál kemény válaszokat vissza. ő költözött hozzátok. egyenlőre nem is az övé a lakás, úgyhogy ne legyen akkora mellénye... édesanyád jóvoltából lakhat ő is ott, éppen úgy, mint te. 22 évesen fiatal felnőtt vagy, persze hogy nem rak ki a házból anyukád, de szerintem ezt anyukáddal kettesben beszéld meg, hogy te ezt így érzed, hogy kifúr, és figyeljen oda az új pasija viselkedéséra... ültesd el a fülében a bogarat :D
2016. márc. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ugyan ez a szitu nálunk is csak annyiba vág, ők előnybe vele szembe, hogy nem költözött ide!!! Nem engedtem. Mondjuk akkor volt is cirkusz napi szinten és még a rendorseg is meg jelent. Nagyon ruheljuk mai napig egymást. Mondjuk annyira ne durvuljon el mint nálunk, csak húzd meg a határokat és ne hagyd, hogy el nyomjon! Neked több jogod van ott lakni mint neki ezt nyugodtan kozold vele és még véletlen se menj el otthonról! Azt akarja, hogy menj el mikor ő költözött oda? Vegyen akkor neked egy lakást vagy alja a az alvidat és a rezsidet! Mire fel akar egy olyan ki tenni aki oda cuccot? Vicc a faszi n29
2021. jan. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!