Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért teszi ezt velem? (Többi...

Miért teszi ezt velem? (Többi lent) L16

Figyelt kérdés
Apa régen sokat törődött velem most örülhetek ha hozzám szól. Egy tájba vágdostam magam ami tudom nagy hiba volt, de szerettem volna felhivni magamra a figyelmet h adjon több szeretetett de sajnos nem érdekelte. Anyát leszarja a családot leszarja, egyedül a tesommal(F11) foglalkozik. Ő bármit is csinál valagigy sosem tud rá haragudni úgy ahogy énrám, mindent elvár és én mindent teljesítek de ő nem veszi észre nem érdekli ! Tudom nagy vagyok már a jóéjt puszihoz de azért valjuk be mindenkinek jól esik az édesapjátol esténkén, én már 2 3 éve nem kaptam jóéjt puszit . Bármi baj volt sosem volt mellettem. Érzem h nem szeret ! Ahogy a szemembe néz látom és érzem h nem szeret, inkabb eltart mert muszaj, mert a gyereke vagyok, máskülömben szarnak tekint ! segítsetek !!!

2016. márc. 15. 18:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
8%

Nem tettél valami olyasmit, amiért haragudna rád ?

Nem emlékszel ilyesmire ?

Pl.: szüzesség elvesztés, rossz tanulmányi eredmény, fiúk stb...

2016. márc. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
Ki tudja miért...sok mindent nem lehet tenni. Engem is utál az apám :D naponta megmondja de kit érdekel..
2016. márc. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

1-es, haragudni lehet ilyesmiért, de ezek közül egyik sem ok arra, hogy egy szülő ne szeresse a gyerekét.

Érdekes, hogy amikor valaki leírja, hogy a szülője mennyire kivételez a tesójával, őt tehernek tekinti, kihasználja, nem szereti stb, mindig rögtön jön egy olyan komment, hogy biztos ő tehet róla. Unalmas már ez a sok áldozathibáztatás, nem mellesleg káros is. Persze van, amikor a kérdező túloz vagy hisztizik, de ez a reakció akkor sem segít.

2016. márc. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
13%

Az #1 vagyok



# 3-as azért gondoltam, hogy a kérdező is hibás lehet valamilyen szinten, mivel egy szülő, valjuk be, nem "utálja" ok nélkül a gyerekét.

Bocsi, ha ezzel megbántottalak kérdező !!!

2016. márc. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
3-as, valóban nem, de az esetek 99%-ában a szülőben kell keresni az okot, nem a gyerekben. Szóval tényleg nem kellenek az áldozathibáztató kommentek, inkább maradj csöndben, ha neked csak ez megy.
2016. márc. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
4-esnek szólt az előző komment, elírtam.
2016. márc. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Majd a távoli jövőben visszakapja tőled kamatostul.
2016. márc. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

16 évesen jót puszi meg babusgatás vagy mit vársz

magányos vagy ez nem apád baja a tied

veled egykoruakal járj össze keres barátokat

a sirás meg a vagdosás nem old meg semit szed össze magad

2016. márc. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
1 valaszolo de igen tettem ketszer potvizsgaztam 6-7ben megfogadtam h megvaltozok es megtettem kilencediket egy masik suliban kezdtem az utolso tanulobol mara mar hetedik tanulo vagyok a 28bol megtettem mindent es megsem vagyok eleg jo neki !
2016. márc. 15. 19:48
 10/14 A kérdező kommentje:

Utolso elotti

Velem egykoru barataim vannak masfel eve van baratom nem vagyok sem nyomi sem hasonlo eljarok bulizgatni elem a normalis tini eletet de tudod az apai szeretet hianya neha monden remenyemet porig rombolja

2016. márc. 15. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!