Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam meg, hogy nagyon...

Hogy mondjam meg, hogy nagyon szeretem, de képtelen vagyok elköltözni? Egy anya hátrahagyná így a gyerekét?

Figyelt kérdés

11.-es vagyok.

Anya nyáron férjhez megy, a pasi külföldi. Nincs vele semmi bajom, jó fej, kedves velem, anyával nagyon szeretik egymást. Viszont nem akarok külföldre költözni.

Eddig elnyomtam ezt magamban, elhitettem magammal, hogy jó lesz és nem fog hiányozni a budapesti élet, de ez nem így van... Maradni szeretnék, de nem tudom, ezt hogy mondjam el anyának.

Nagyon szeret engem és attól félek, hogy akkor inkább szakítana a vőlegényével (elég szoros a kapcsolatunk).

De ezt sem akarom, hiszen végre tényleg boldog és az elején nehezen, de meglennék nélküle, meg azért ez nem azt jelenti, hogy soha többet nem látnánk egymást, tuti, hogy naponta több járat indul oda.


2016. márc. 16. 22:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
53%

Hova koltoznetek?


En a helyedbdn mennek...ez az orszag egy kalap szrt se er, orulj neki h ilyen ugyesen, kenyelmesen kijuthatsz. :)

2016. márc. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nehogy te érezd magad rosszul.


Anyukád összejött egy pasival és nem is gondol arra, hogy neked érettségizni kéne? Ha most kimész külföldre, akkor hatalmas hátrányban lennél az ottani érettségin. Idegen nyelven kéne válaszolnod egy idegen ország kérdéseire az ő történelmükből és irodalmukból. Lehet, hogy struktúrájában is teljesen más a teszt. A magyar tényanyagra épülő oktatásban szerzett tapasztalataiddal, akkorát lehet bukni egy kompetencia alapú teszten, hogy csak pislogsz.

Ha gimi elején mentetek volna ki, akkor lenne esélyed arra, hogy normálisan megcsináld ezt, de így évet (éveket) veszthetsz, vagy eldobhatod a továbbtanulásról szóló terveidet, ha magasabbra céloztál egy fodrászképzésnél, vagy egy gyenge főiskolánál.


Anyukád borzalmasan felelőtlen most, neki kéne rosszul érezni magát nem neked. Neked a teljes jövőd függhet attól az egy vizsgától ő meg előtérbe helyezi az új kapcsolatát. Igenis gondolnia kéne arra, hogy neked most maradni kell és bőrönd vagy, amit becsomagol és vihet bármikor bárhova.

Mondd meg neki, hogy nem szeretnél menni, hozd fel az érzelmi részét, amit már leírtál és ha az nem elég, akkor tedd hozzá a továbbtanulásodat is. Engem is költöztetett anyukám csomagként (igaz, országon belül), szóval pontosan tudom, hogy milyen érzés. Nem akarsz neki rosszat, nem akarod, hogy ne legyen együtt a pasival, csak szeretnéd, ha nem a te életeddel szórakoznának közben. :(

2016. márc. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
* nem bőrönd vagy
2016. márc. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Tavalyi kiiras volt, mi tortent akkor kedves kerdezo?... Anyukad ment vegul is?... Gondolom erettsegiztel mar es minen ok
2017. dec. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!