Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csinaljak ha nem tudom...

Mit csinaljak ha nem tudom elmondani senkinek ami bánt, amit erzek? Tobbi lent

Figyelt kérdés

15 eves vagyok es lany.

Nincsenek barataim akinek elmondhatnak barmit.

Lelki társ/támasz kéne. De nincs.


2016. márc. 17. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, hogy nem ijedsz meg ettől a választól, de ha van az iskoládban iskolapszichológus, akkor őt nyugodtan felkereshetnéd. Hidd el, nem bánt, tudsz vele beszélgetni, senkinek sem fogja elmondani azt, amit neki mesélsz, de még csak arról sem szól senkinek, hogy nála jártál. És azon kívül, hogy megoszthatod vele, mi bánt, valószínűleg abban is tud segíteni, hogy ez a helyzet változzon :)
2016. márc. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit átérzem a helyzeted nekem sem nagyon vannak barátaim, olyanok meg főleg nem, akiknek nyugodtan elmerném mondani a problémáimat. Ha gondolod, akkor írj és beszélhetünk róla!
2016. márc. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Szia. Én is voltam ilyen helyzetben, szóval ha beszélni szeretnél nyugodtan írhatsz :)
2016. márc. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
18%
Lehet nem tetszik a válasz, de a tény az hogy más emberek nyűge baja senkit nem érdekel, szóval felesleges erről bárkinek beszélned. Ha gondod van próbáld megoldani, próbáld magadban elrendezni a dolgokat. Nincs értelme másoknak beszélni semmiről. Ne rágódj dolgokon sokáig, hanem oldd meg a problémákat.
2016. márc. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Utolsó:

Nem szeretnék veszekedni és nem kötekedésből írom, de én tudom, hogy milyen érzés, hogy problémáid vannak, és senki nem hallgat meg. Itt most nem az a legfőbb gond, hogy mi a megoldás, hanem a lelki dolgok. Nagyon rosszul esett, hogy engem sem hallgagott meg senki és teljesen magamba fordultam.

Szóval szerintem semmi gond nincs azzal, ha a kérdező segítséget kér.

2016. márc. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Iskolapszichológus

És kezdj el valami csapatsportot! Ott majd alakul barátság.

2016. márc. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!