Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Féltékeny vagyok apa bnőjére...

Féltékeny vagyok apa bnőjére és a nevelt lányára. Nem akarom apának elmondani, mert félek h megbántanám. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A szüleim elváltak, apukámnak a van uj bnője, és annak van egy lánya. A nő tök kedves előttem meg minden, de kissé mézes-mázos. Apa az eddigi barátnőinek mindig a tudtára adta, h ha velünk van (heti 1 alkalom) akkor ne hivogassák, mert a gyermekeivel van. De ez a nő és a lánya nem tartják be. Minden héten hívogatják, h vigye őket haza. Apa pedig egy csettintésre ugrik. Ha én elmegyek valahova, akkor vagy busszal teszem, vagy gyalog. Soha nem jut eszembe, h apát hívjam, de ők igen. Míg nem volt nekik apa, megoldották. De most mindig apa ugrik. A 3 hete a nő felhívta apát 14:00-kor, h menjen segíteni átcuccolni a másik házba. Apa elment, és csak 20:00-kor jött vissza nagymamámékhoz. (Apának nincs saját háza, hanem a szüleivel élt együtt. Mostanra csak akkor van a szüleinél, ha minket visz magával. . A nagynéném és a nagybácsim is ott vannak, apa szüleivel együtt. Nameg a kislányuk) Akkor az nagyon fájt, h nem volt velünk. Nagyon apás vagyok. Következő héten (2 hete) mikor voltunk, a nőci megint hívta, h vigye már haza. Apa ugrott egyből. Szorítottam a fogaim, amikor elment érte, és utána vitt engem meg a tesóm a nőhöz meg a lányához. Kicsit kellemetlen volt, mert a lánynak ott volt az egyik bnője. És apa nevelt lánya mondta, h felment a városba és nem tudott hazamenni, ezért majdnem apát hívta fel. A torkomat mardosták a könnyek. Én SOHA nem hívnám fel, ha tudm h dolgozik. (pizzafutár, és néha enni sincs ideje) Nem találtam akkor a helyem. Apa a bnőjével volt, a csajszi is a bnőjével, a tesommal csak ültünk ott, és szórakoztatott minket a cicájuk. Utána apa csatlakozott h játszunk a cicával, és végül horrorfilmet néztünk. Múlt héten pedig hívta a lány, mert a nőjénél szilveszterezett. Apa kérdezte, h elmegyek e vele. A nagynénémnek dolga volt, így őt is elvittük, mert útba esett. Mondta nekem, h üljek át az anyósülésre, ne haggyam magam kiturni a helyemről, mert amikor nem vagyok ott, a csajszi előre ül. Elmentünk apa nevelt lányáért, és ahogy láttam rajta, nem tetszett neki, h ott vagyok. Hazavittük, egész úton meg se nyikkant. Mi visszamentünk apa szüleihez, és nem telt bele fél óra, apát hívta a nőci h menjen el érte. Kérdezte tőlem apa, h megyek e vele, nem mentem. Apa elment. Kimmentem a nagymamámhoz a konyhába. Mondta nekem, h zavarja, h apának csettintenek, és ő ugrik. Mondtam, h engem is, és h soha nem lennék képes felhívni, ha dolgozik vagy a bnőjével van. Ledöbbent, mikor elmondtam neki h a nevelt lánya csak ugy kijelentette h majdnem felhívta h vigye haza. Ugy mint ha én ott se lettem volna. Erre azt mondta, h apának mindig mi leszünk az elsők a tesómmal.. De nekem nem úgy tűnik.. és a bajom az, h nem merem apnak elmondani, h zavar h mindig elmegy, amikor ők fütyünek. Nem akarom megbántani. Aznapi éjjelt végigsírtam. Másnap apa feljött, mert anyának hozott gyermektartást. Nem mentem ki, üdvzölni. Elképzeltem, h odamegyek, de a könnyeim azonnal kiszöktek, ezért nem mentem oda. Gyáva vagyok. Ez már tény. De soha többé nem tudok a szemébe nézni, h ne sírjak?? Tudom, nagyon gyerekes vagyok.. De most mit tudok tenni?

Sajnálom, ha a kérdésem értelmetlen, de a könnyeimet taposom.


2014. jan. 5. 13:15
 1/10 A kérdező kommentje:

Múlt héten pedig hívta a lány, mert a nőjénél szilveszterezett.


*bnőjénél

Elírtam, bocsánat!

2014. jan. 5. 13:18
 2/10 anonim ***** válasza:
kemény volt elolvasni:Dapád szerintem fél az elválástól megint és belefáradt sztem a nőkeresésbe.az igaz h te leszel és a tesód neki az elsők (gondolom ezt vártad h ezt mondjam és ez igaz is)a nő és a lánya meg sztem észre is vették ezt h apud nem szól semmiért .szedd össze magad mert a leírtak alapján apud nem fog változtatni .az lehet h sok idő múlva szólni fog de akkor már késő lessz .ha kell fogd közre a nagynénéd vagy akiben legjobban bízol és beszéljétek meg apuddal .mindent meg kell beszélni mert ha hallgatsz neked és apudnak lessz rosszab.a nő meg a lánya meg egy szivatásra vár egy csínyre:DDDD(adjál nekik de keményen)
2014. jan. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
az előző voltam írj h mit lépsz privátba pls
2014. jan. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 PureGame ***** válasza:
Nem szabad hagyni, hogy apukádat kihasználja bárki is. Ha kell, ülj le vele erről beszélni, amikor persze nincs ott más.
2014. jan. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéld meg azt az egészet olyannal akibe bízol.Néha jólesik ha kifakadsz
2014. jan. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

(utolsó vok)

Egyébként nálunk az a helyzet,hogy apukám bnójének a lánya engem ki akar túrni.

2014. jan. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utólsó: ne hagyd magad.én se fogom!!
2014. jan. 5. 13:38
 8/10 anonim ***** válasza:
Jajjj szegénykém! Ahogy olvastalak végig sírtam, ismerős sajnos a helyzeted. Az én apukám pontosan ugyanezt csinálta 6 évvel ezelőtt... Tudom hogy pontosan hogy ez neked milyen fájdalmas. Az egyetlen járható út hogy leülsz és elmondasz mindent apukádnak. Kegyetlen nehéz lesz, de csak ez az egy megoldás van. Mond el neki, hogy milyen rossz hogy hanyagol téged, persze (gondolom) nem akarsz belerondítani a kapcsolatába, de akkor is kell egy kis privát idő kettőtöknek! Hidd el hogy változtatni fog apukád, de ahhoz neki ezt tudni kell. Nekem is megváltozott apuci és azóta minden hónapban vagy 1 nap amikor átmegyünk egy másik városba csak apa, a tesóm és én hogy senki ne tudjon zavarni minket! Sok sikert és erőt kicsi lány és ha gondolod nagyon szívesen segítek, ha tudok!
2014. jan. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#8 nagyon köszönöm. meg fogom neki mondani.
2014. jan. 5. 17:24
 10/10 anonim válasza:
Nekem is ismerős helyzet, az én szüleim is elváltak, csak nálunk annyi a különbség, hogy apa barátnőjének 3 fia van, szóval ebben könnyebb, hogy nem egy másik lány úgymond a "versenytársam".. viszont ugyanez a helyzet így is fennáll, ha szükség lenne alkalomadtán apa segítségére valami fontos dologban, sose ér rá, mert a nőt kell elvinnie ide-oda autóval, mert hogy neki persze nincs.. ráadásul olyan helyre, ahova 10 perc alatt bkv-val is elmehetne.. de ilyenkor hallom apa hangján, hogy ő is tudja, hogy ez így nincs teljesen rendben, csak nem mer a nőnek nemet mondani, mert tőle függ sok értelemben is.. és fél, hogy akkor kitenné.. szóval, lehetséges, hogy nálatok is hasonló a helyzet, apukád fél nemet mondani. Persze ettől még mondd el neki, hogy hogy érzel, csak ne szomorodj el, hiszen biztos, hogy téged/titeket jobban szeret és jobban is fog, csak egyenlőre nem tudja, hogy hogy is kéne kezelnie a dolgokat..remélem, tudtam segíteni valamennyit:)
2014. jan. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!