Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, ti mennyire terelitek...

Szülők, ti mennyire terelitek a gyereketeket egy gazdagabb partner felé?

Figyelt kérdés

Mennyire fontos,hogy a gyerek pasija/csaja pénzes-e?


(Tudom,itt mindenkit csak az igaz szerelem vezérel,és mindenben támogatja a gyerekét,de hátha mégis...)



2016. márc. 18. 14:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Én a boldogsága felé szeretném terelni. Ha épp egy gazdag pár személyében találja meg, örülök, mert talán könnyebb lesz az életük. Ha nem, akkor is örülök, amíg a gyerekem boldog.
2016. márc. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem ez nagyobb divat gazdagéknál,de csak mert attól tartanak,a szegényebb fél csak a pénze miatt lenne a gyerekükkel. De ez csak egy vélemény.
2016. márc. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Èn az ambíciózus, tanult emberek felè írànyìtom, akik pozitìv életszemlèletűek. Nem pedig a drogos, alkoholista, lumpen, tanulatlan, àllando negatìv emberekhez.
2016. márc. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%

Kedves Kérdező!

Szeretnék Neked mutatni, egy nagyon tanulságos cikket. Azt nem tudom mennyire igaz vagy sem, de a leírtakon jót lehet mulatni.

[link]


Bár az én éves bevételem meg sem közelíti a cikkben szereplő úriemberét, nem gondolom azt, hogy rossz helyzetben vagyok. Ehhez hozzájön az, hogy fiatalként még előttem az egész élet... na jó, csak picivel több mint a fele. Mindig örömmel tölt el, ha elismerik a munkám gyümölcsét, talán egy kicsit vágyom is rá. Ha egy hozzám hasonló ember azt tapasztalja, hogy a leendő párja szülei jó befektetésnek tartják és ezen a véleményen a lány is osztozik... nos valamire jó lesz a hölgy, de egészen másfajta "pár" leszünk mint amire a szülők gondoltak. :) Lehet ilyen irányba terelni a gyereket, de javaslom, hogy akkor hozzon magával kellő tudást, bájt, és szeretetet. Ha csak pénzt akar egyszerűbb, ha kiáll a sarokra.

2016. márc. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Kell a szerelem is és kell a pénz is, annak nincs értelme, hogy csak a pénzért legyen valakivel, főleg ha mást szeret, de annak sem, hogy valami senkiházival házasodjon ahol folyton nélkülöznie kell.
2016. márc. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A szüleim nagyon sokáig sulykolták, hogy csak diplomással álljunk össze (tesóm is, én is), egy idő után (évekbe telt) leszoktak róla.

Anyai nagymamám nagyon kötődik az egyházhoz, így ő mindig elmondja, hogy mindenképp vallásos legyen a párunk. Bólogatok egy sort, de nem szólok neki, nem fog változtatni az álláspontján, én viszont nem kötődök ennyire az egyházhoz, mint ő.

A vagyont egy felmenőm sem emelte ki, a szüleim a nulláról kezdték, és jó szintet értek el munkával, szakértelemmel, tanulással, nekik ez számít értéknek.

2016. márc. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés. Csak úgy gazdagabbra nem akarnám rávenni, ha a másik srácot szereti, és rendes srácnak tűnik. Azt mondjuk már nem náézném jó szemmel, ha azt látnám, hogy Bp.-n közmunkázik a srác, sörözik-cigizik, a lányommal fizettetné ki mindenét, akkor inkább igyekeznék vmi felelősségteljesebbnek tűnő figura felé terelni.
2016. márc. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez inkább a gazdagabb szülők szokása. Barátom anyja ilyen. Mi nem vagyunk gazdagok, ők viszont igen, emiatt lehetnék akármilyen tökéletes, sosem lennék jó neki. Nemegyszer elmondta már nekem is és a barátomnak is, hogy mi nem vagyunk egy társadalmi osztály. Barátomnak évek óta mondogatja, hogy váltson le, keressen helyettem gazdagabbat. A szüleimet parasztozza, a házunkat leszólta, sőt még az is böki a csőrét, hogy van egy kutyám, mivel a gazdagok nem koszolják magukat össze ilyesmivel. Eleinte bosszantott, de már jó ideje csak röhögök rajta.
2016. márc. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%

Ambíciózus és okos partner felé terelem, ez előbb-utóbb magával hozza a karriert is. A gyerekeimet is ilyennek nevelem.

Sajnos az a tapasztalatom, h hosszú távon cs.szheted a szerelmet, ha nincs pénz.

2016. márc. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

" Èn az ambíciózus, tanult emberek felè írànyìtom, akik pozitìv életszemlèletűek. Nem pedig a drogos, alkoholista, lumpen, tanulatlan, àllando negatìv emberekhez."


Valaki megírná nekem privátban, hogy ezen mit lehet lepontozni? :D

2016. márc. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!