Mi baja lehet velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A problémám igazábol lehet nem ide tartozik. De egy próbát meg ér. 19 éves vagyok és van egy 1éves kislányom. Jelenleg szülőknél lakom de a párommal együtt vagyunk. A problémám pedig apám. Sokat iszik tehát ami azt jelenti h mindennap meló után kocsmába megy

. Ez engem nem is zavarna ha nem velem kötekedne mindig. Már kiskoromba is bántott de most meg nem testileg bánt hanem szó szerint megeszi az életemet. Nem tetszik neki hogy hogy nevelem a gyereket meg úgy beszél vlm mint egy utolsó k*rvával. Többször megkaptam tőle h semmire való vagyok meg hogy kezdek elk*rvúlni meg nekem soha nem lesz házam. Párommal is veszekedtek és nem engedi ide. De ha en elmegyek baratnömhoz akk mar biztos b*szni voltam meg stb. Meg miert alszok paromnal a gyerekkel egyutt o nem ott van az otthonom. Most oda szeretnek koltozni paromhoz de anyosommal volt egy nagy vitank tavaly es nem nagyon kedvelem azok utan. A vita idejen ott laktam anyosnal. De viszont nem az a megfelelo anyos. Beszeli a parom fejet tele hulyeseggel. Meg sorolhatnam meg. de nem magam miatt akarok visza menni hanem parom miatt es a kicsi miatt h ne legyen ezzel az alkoholistaval egy legterbe. En viszont ott tartok h nem birom tovabb. Elegem lett abbol h minden kis dologert le vagyok orditva meg hordva mindennek. enni anyit eszek mint egy macska amikor felidegesitem magam akk begorcsol a hasam alja minden nap ugy fexek le h legszivesebben ha a kislanyom nem lenne akk mar reg ki nyirtam vna magam ha vkit esetleg erdekelne a problemam es meghallgatna az irjon uzenetet. Vkinek van vmi otlete h h tudnam a leheto legjobban elviselni



2016. márc. 18. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
irasd bölcsibe a gyereket keres munkát hogy minél hamarabb elmehess
2016. márc. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én meghallgatlak.
2016. márc. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Anyagilag nem ugy allunk hh bolcsibe tudjam adni
2016. márc. 19. 06:38
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Tudhattad, hogy milyen apád... Ez van, ha 18 évesen a semmire szülsz. A gyereket sajnálom.
2016. márc. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem értem, minek kellett szülők nyakára szülni? Semmi jövedelmed, így hogy akarsz a lányodnak bármit is megadni? Tessék valahogy bölcsibe adni azt a kislányt, te meg menj el dolgozni. Nem szülőkhöz kell költözni, ha már ti a pároddal felnőtteset játszottatok.
2016. márc. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 sara542 válasza:
Próbálj meg minél előbb a saját talpadra állni,sikerülni fog,kitartást! :)
2016. márc. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!