Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, mit szólnátok, ha...

Szülők, mit szólnátok, ha ilyet találnátok a felnőtt gyereketek szobájában?

Figyelt kérdés

Mit csinálnátok, ha a huszonéves egyetemista gyereketek szobájában találnátok egy dobozt, benne egy üveg abszinttal, egy doboz cigivel, cigipapírral, egy kis doboz fűvel, és egy fél füves cigivel?

Felnőtt és azt csinál amit akar, vagy leszidnátok?


2016. márc. 21. 18:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
15%

ha mindezt a zsebpenzebol, amit ugye tolem kap hat le lenne orditva a feje.

ha van sajat ketesete akkor is raszolnek hogy ilyensminek SEMMI KERESNIVALOJA A HAZBAN!

2016. márc. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
44%

Ha az a szoba a mi lakásunkban van, akkor kidobnám a füvet meg a füves cigit, mert nekem ne drogozzon senki a lakásomban. Igen, felnőtt ember, úgy rontja el az életét, ahogy akarja, nyugodtan füvezzen tőlem, de ne itthon és de itthon ne tartson füvet. Illetve ha amúgy is alkoholproblémái lennének, akkor eltüntetném az abszintot. Ha elég nagyfiú/lány ehhez, akkor költözzön el.

Ha a szobája saját (bérelt, saját lakás vagy kolis), akkor semmit nem tennék, és nem is szólnék bele.

2016. márc. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Az én szüleim a fű miatt biztos nagyon kiakadnának. :D A másik kettőt szerintem meg sem említenék.


Én szülőként ezekért nem szólnék semmit.

2016. márc. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

"Semmit, felnőtt ember."


Feltételezem, a kérdező úgy érti, hogy még nála lakik a fia.


Egyébként ha tisztán orvostudományi szemmel nézzük, inkább füvezzen, mint hogy cigizzen, de ha gyakorlatias szemmel nézzük, én nem szeretném, ha emiatt kellene bíróságra járnia, úgyhogy beszélnék vele.

2016. márc. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
85%
Csak jelezném itt a kedves szülőknek, hogy a fű az nem drog! Megszólalnék a felnőtt gyerek szempontjából is. Nem kell a gyereket kérdezés nélkül leordítani, agyonütni, bármilyen módon piszkálni. Egyrészt nem kell a gyerek szobájában turkálni, mert ettől a gyerek ideges lesz, Ti kedves szülők meg egy ideig utálva lesztek. Nem füvezek, de szívtam már füvet. Semmi bajom, jó kedvem volt pár alkalommal, és nem bántam meg. Ha kéthavonta egyszer beleszívok egy füves cigibe, az nem rosszabb, mintha minden héten megiszok 2-3 felest. Az alkohol jobban károsít. Meg lehet beszélni a gyerekkel, de igazából nincs értelme, mert nem vagytok tisztában a fű hatásaival, olyanban meg nem osztogatnám az észt, amihez nem értek.
2016. márc. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
51%

Csak jelezném itt a kedves szülőknek, hogy a fű az nem drog!

nyilvan poenbol van tiltva a legtobb orszagban a hasznalata.

igaz nem olyan eross mint a tobbi drog, de akkor is drog marad.

2016. márc. 23. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!