Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim mindenbe belekötnek...

A szüleim mindenbe belekötnek és nem hagynak békén? 15/L

Figyelt kérdés
Pl. Pénteken hazaértem a suliból örülök hogy délután egy picit gépezhetek telefonozhatok.Anyum bejön ˇhát persze hogy a telefont nyomja mást nem tud csinálniˇ könyörgöm legalább péntek délután hadd nyomogassam a telefonom ha már hétközben csak tanulhatok és elő se vehetem a telefonom legalább péntek délután.Mindig a tanulással jönnek már miattuk utálok tanulni mert akármilyen szabadidőm van azt mondják tanuljak.És hogyha ezt elmondom nekik azzal jönnek hogy akkor csak ötösöket kéne hoznom.4-5 jegyeim vannak néha becsúszik egy 3 matekból vagy ilyenekből de nem vagyok rossz tanuló.

#kibírhtatlanszülők
2016. márc. 21. 20:58
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Hétköznap nem veheted elő? Akkor most miről írsz? :-D Szerintem kissé túldramatizálod, ha ezt jelenti a hétköznap elő se veheted dolog...
2016. márc. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

1# Szerintem titokban csinálja.

Kérdező: egyáltalán mi az, ami érdekel? Mi akarsz lenni?

2016. márc. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
50%
Én megértem a kérdezőt, vannak ilyen kiálhatatlan szülők
2016. márc. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%
Most nem a telefonodrol irsz?
2016. márc. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 seymour99 válasza:
38%

Én megértelek. Nekem sokszor jönnek ezzel, de én leültem velük, és elbeszélgettem velük arról hogy magamnak tanulok, nem nekik. Ha rossz jegyet kapok nélkülük is tudom hogy el*sztam nem kell nekik ezt megerősíteni. Azóta normálisan kezelik ezeket a dolgokat.

17/F

2016. márc. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
6%
Ezeken én mindig annyira meglepődök :D mármint hogy komolyan? Nem veheted elő a telefont :'D lehet nekem voltak rossz szüleim vagy én voltam rossz de engem valahogy sosem tudtak korlátozni. Ha kedvem volt azt csináltam amit mondtak ha nem akkor meg elküldtem őket a fa...ba.
2016. márc. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%

Nekem is volt fiatalon egy barátnőm, az anyja mindig piszkálta hogy tanuljon, pedig mást sem csinált. Ha becsúszott egy hármas esetleg, akkor mindjárt nekiugrott hogy megy majd kulimunkásnak a gyárba.


Mi lett az eredménye? Van egy főiskolája, és most harmicsokévesen sem tudja hogy mit csináljon az életben, csak van.

2016. márc. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%
Egyszeru kikuszobolni a tamadasi feluletet: ne csuszkaljanak be negyesek, plane harmasok. Akkor minden adu a kezedben lesz.
2016. márc. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%

Nem kell állandóan tanulni.

Egy fél órát kell intenzíven tanulni, és hozni kell az ötösöket. Mivel állandóan az ötösöket hoztam, a szüleim nem foglalkoztak azzal, hogy mikor és mennyit tanulok.

2016. márc. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
84%

Az az igazság nem mindenki ugyanolyan. Szeretem, mikor a jó képességű pár órát tanulok a témazáróra és 5-ös tanulók ekézik azokat, akiknek ugyanez a manőver folyamatos tanulás mellett a hétvégéjét felemészti.

Van, aki elképzelni nem tudja mit lehet oldalakon át verselemzésként irkálni és van, aki azt nem érti, hogy a matekra hogy nem lehet megtanulni x képletet. Megint más, aki mondjuk a magolás császára nem érti, hogy mi olyan nehéz cirka 5 oldalnyi évszámot bemagolni.


Valószínűleg a szüleid rajtad töltik ki a frusztrációjukat, meg félnek attól, hogy "elkallódsz"... legyen két tárgyad, amiből nagyon penge vagy. Meg a nyelvekre feküdj rá és nem lesz semmi baj. Majd mehetsz távoli főiskolára/egyetemre.


Hogy simogassam a kis lelked jár neked, hogy pénteken elővedd a telefonod és nyomkodd. Már csak azért is hogy ne kattanj meg. :)

2016. márc. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!