Mi baja van anyukamnak?

Figyelt kérdés

minden azzal kezdodott hogy ossze jott egy ferfival akit nagyon nagyon ruhellek. anya onnantol kezdett megvaltozni. szerintetek az normalis hogy elmegy csakugy nemetorszagba dolgozni mert "kell a penz" aztan egy het mulva haza jottek a kanijaval(bocsanat a megnevezesert) es nagyon ossze vesztunk. az szerintetek renben van hogy anyu elmegy fodrszhoz amig nekem egy nagyon fontos orvosi vizsgalatra kellett mennem? vagy az hogy 20000ft-ot koltott a hajara en meg mar szakadt cipoben jartam? szerintem ez durva,mas meg addig jar csovesen mig a gyerekenek ningy rendes ruhaja.Anyu folyton rajtam vezeti le a feszultseget.Egyebkent elmondtam ezeket neki es o ezeket teljesen termeszetesen fogta fol es mar rengetegszer beszeltunk errol de mindig veszekddes a vege es nem tudom mit tegyek,kisirtam mar a lelkem neki szoszerint es nem tudom mit tegyek hogy valtozzon a helyzet hogy rendes anyam legyen es gondoskodjon rolam rendesen ahogy egy anyanak kell. mondtam neki hogy szakitson ezzel kocs*ggel ha annyira fontos vagyok neki de anya azt mondta hogy nem fog valasztani,fogadjuk el egymast pedig rengetegszer beszeltemmar ezzel az emberrel es egyszeruen annyira utalom hogy nem hat ram mit mond, ha elfordul mindig bemutatok neki(persze anyu nem

latja).Mondtam anyunak hogy ha nem valaszt akkor elkoltozom az apukamhoz mert en ezt mar nem birom tovabb es azt mondta hogy nem enged..:( mitevo legyek? 13/lany


2016. márc. 23. 21:44
 1/5 A kérdező kommentje:

nagyon szeretem az anyukamat es ha baj volt MINDIG itt voltam mellette nekem meg egy elg eletbe vago vizsgalotomra nem jott el mert "fodrszhoz kellett mennie"

normalis?

2016. márc. 23. 21:48
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Először is apukádat kérdezd meg, hogy befogad-e. Ha igen, akkor neki kell kezdeményeznie a bíróságon a gyerekelhelyezés megváltoztatását. Téged is meg fognak kérdezni. Ebben nem anyukád dönt.
2016. márc. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen apa orulne ha ott laknek,tudom. de nekem inkabb az lenne a jo hogy anyu vegre ugy viselkedjen mint egy edesanya es mindog a gyerek legyen az elso mint egy normalis edesanya szerint
2016. márc. 23. 21:57
 4/5 anonim válasza:
100%
Lehet az jó lenne ha egy kis időre átköltöznél apudhoz és akkor anyud is látná hogy valami baj tényleg van meg adnál neki egy kis időt,látná milyen nélküled mert ez így tényleg nem jó!:( sok sikert ha lehet ezt mondani
2016. márc. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
18%

Nem értem. A fontos orvosi vizsgálatok ingyenesek.


"mondtam neki hogy szakitson ezzel kocs*ggel ha annyira fontos vagyok neki "

Ne akard zsarolni anyukád,mert nem fog összejönni, és nem is szép dolog. Az ő döntése, hogy kivel él.


És ha apádnak is lesz barátnője? Akkor hova mész?

2016. márc. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!