Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tekinthető anyának az az...

Tekinthető anyának az az ember, aki mások előtt a fiát szidalmazza, lejáratja?

Figyelt kérdés

Jön az ünnep és velük a rokonok is. Édesanyám szokásához híven engem fog ócsárolni. Az életemben soha semmit nem ismert el, például a diplomaosztómra sem jött el. Nem emlékszek rá, hogy az utóbbi 10 évben valaha is kedvesen szólt volna hozzám, kivéve amikor azért keresett meg mert segítségre volt szüksége.


Van rendes munkám, megtakarításom, nem iszok, nem cigizek, nem drogzok, és én nem ordítozok vele. Egyetlen bűnöm hogy nem engedem beleszólni a pénzügyeimbe: nem tudja hogy mennyi a keresetem (de folyamatosan leellenőrzi a költéseimet, pl. átnézi hogy mit vettem a Tesco-ban).


Ettől függetlenül, egy anyának nem az lenne a feladata hogy védelmezze a gyerekét?


2016. márc. 25. 07:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nincs kelet-ázsiai felmenője? Ott nem szokás dícsérni, pátyolgatni a gyereket. Életképesebb, képzettebb is sok.
2016. márc. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!