Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit mondjak a gyereknek az...

Mit mondjak a gyereknek az apjáról? Az igazat vagy inkább semmit?

Figyelt kérdés

Egyedül nevelem a gyermekem, "apuka" lelépett, de hébe-hóba, kb félévente 1-2x megnézi a gyereket. A gyerek nem ismeri, nem kötődik hozzá.

A kérdésem az lenne, ti mit mondanátok a gyereknek, ha majd kérdez az apjáról? Hogy mekkora szemét volt, hogy egy másik nőért lelépett, vagy dicsérnétek, milyen szuper ember? Vagy mit? Mivel teszek jobbat a gyerekemnek? Ki hogy csinálja/csinálta?


2016. márc. 26. 13:47
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Utolsó! Miért bántasz így ismeretlenül? Miből gondolod, hogy könnyelműen estem teherbe? Hol látod, hogy én hibáztam? Miért nem azt bántod, aki hazudott? Miért azt, aki hitt és bízott? Miért nem kérdezel rá a fogantatás körülményeire ahelyett, hogy hülyeségeket írsz? A picúr orvosi segítséggel fogant, sokéves kapcsolatban. Vártuk, akartuk? Te miért Rólam feltételezel rosszat? Te is rossz kapcsolatban élsz? Vagy te is egy ilyen hazug vagy és félsz? Miért frusztrált annyira ez a kérdés, hogy egy ekkora hülyeséget kellett ideírnod? Hány éves vagy?
2016. márc. 29. 22:44
 12/13 anonim ***** válasza:
33%

Egy ferfi nem fordul ki magabol csak ugy

A valasztasod rossz emberismeretedrol tanuskodik.

2016. márc. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
79%
Utolsó,te egy vicc vagy.
2016. márc. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!