Miért nem hiszi el anya?

Figyelt kérdés

Holnap anyáék túrázni akarnak menni, és nkem ma jött meg a mensim. És már most görcsölök, fáj a fejem, hányingerem van és mindenen, a legkisebb dolgon is iszonyatosan fel tudom magam idegesíteni. É ezek egyre rosszabbodeni szoktak, ahogy telnek a napok. Most kértem meg anyát, hogy holnap ne kelljen mennem, de kijelentette hogy neki sem szoktak ilyenek lenni, biztos csak megjátszom. Meg mondja hogy vegyek be gyógszerekt. A múltkor is bevettem vagy két görcsoldót, de nem történt semmi. És hogyha holnap el kell mennem, akkor azzal az egész napom egy kínszemvedés lesz. Meg anya azt sem érti meg, hogy nekem kb, 2 óránként cserélni kell, mert átázok, és erre hol van lehetőség az erdőben?

És ilyenkor elmondja apának is, hogy mennyire jól színészkedek, ő meg elhiszi.

Hogy vegyem rá hogy holnap itthonmaradhassak pihenni?

Előr is köszi a válaszokat( lehet hogy nem jó a kategóris, bocsi)

15/L


2016. márc. 26. 20:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
15%
holnapra elmúlik a görcs ne éld bele magad enyire a hisztibe
2016. márc. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
ez nem hiszti, lehet hogy neked el szokott múlni, de nekem nem
2016. márc. 26. 20:18
 3/24 anonim ***** válasza:
27%

Túra alatt a pisilés is rádjöhet, akkor azt is vissza tartod? Betétet is lehet erdőben cserélni, habár kicsit fura tényleg, de ha pisilni is elrejtőzöl, akkor betét cserénél is megtehted. Vegyél be gyógyszert. Ezt tudom javasolni arra az esetre, ha nem sikerül rávenned a szüleidet, hogy ne keljen menned.

Várd meg a holnapot, ha jobban leszel menny el, ha nem, akkor kerek perec mond meg, hogy nem érzed jól magad, nem esne jól most egy kimerítő mászkálás. 15 évesen azért ha nem akartam valahová menni, akkor nem mentem és kész. Lehet, hogy megharagszanak majd, de ez van...

2016. márc. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a tanácsot utolsó. Csak az a baj, hogy engem szinte mindig van mivel zsarolni, és ezt anya kihasználja. Jövő héten utaznék az osztállyal egy hétre külföldre, és kijelentette hogyha nem megyek túrázni, nem ad költőpénzt meg elveszi a kabátomat amit ditekt erre vettünk
2016. márc. 26. 20:34
 5/24 anonim ***** válasza:
21%
Akkor mennnyél hát most mit csináljak
2016. márc. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
30%

" A múltkor is bevettem vagy két görcsoldót,"

Olyan nincs. Mit vettél be?


A gyaloglás kifejezetten jót tesz a görcsnek.

2016. márc. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 kaiu válasza:
28%
Ja azerintem is menj ha meg gond lesz elmész mit tom én bokorba és megoldod és átvészeled a napot sajnos más nincs. Szr nap lesz és kész :(
2016. márc. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
24%
Es akkor most hatralevo 40 menzesz idoszakodban havi 1 hetig meg leszel halva? Maradj mar..... Menj, ne hisztizzel.
2016. márc. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
35%
Azért nem hiszi el anya, mert ő az anyukád, együtt él veled, nyilván ha olyan rettenetes kínokat élnél át, akkor már kérted volna, hogy vigyen el vizsgálatra. Ha nem tetted, akkor meg onnantól nem lehet komolyan venni a drámázást. Most sem megoldásokat kérsz, hogy hogyan vészeld át könnyebben a napot, hanem csak közlöd, hogy te már előre eldöntötted, hogy szörnyen fogsz szenvedni, hátha azzal a többiek napját is tönkreteszed. De az anyák már csak ilyenek, borzasztóak... átlátnak a színészkedésen, a tinihisztin.
2016. márc. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
25%
Anyukád nem tudja, hogy ilyenkor menstruáció idején nem tanácsos erdőbe túrázni? Oda vonzhatja a vadakat.
2016. márc. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!