Miért nem hiszi el anya?

Figyelt kérdés

Holnap anyáék túrázni akarnak menni, és nkem ma jött meg a mensim. És már most görcsölök, fáj a fejem, hányingerem van és mindenen, a legkisebb dolgon is iszonyatosan fel tudom magam idegesíteni. É ezek egyre rosszabbodeni szoktak, ahogy telnek a napok. Most kértem meg anyát, hogy holnap ne kelljen mennem, de kijelentette hogy neki sem szoktak ilyenek lenni, biztos csak megjátszom. Meg mondja hogy vegyek be gyógszerekt. A múltkor is bevettem vagy két görcsoldót, de nem történt semmi. És hogyha holnap el kell mennem, akkor azzal az egész napom egy kínszemvedés lesz. Meg anya azt sem érti meg, hogy nekem kb, 2 óránként cserélni kell, mert átázok, és erre hol van lehetőség az erdőben?

És ilyenkor elmondja apának is, hogy mennyire jól színészkedek, ő meg elhiszi.

Hogy vegyem rá hogy holnap itthonmaradhassak pihenni?

Előr is köszi a válaszokat( lehet hogy nem jó a kategóris, bocsi)

15/L


2016. márc. 26. 20:15
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
83%
Ugyan nekem sem volt soha semmi bajom a mensivel, még lovagolok is alatta, de volt olyan osztálytársam, aki 2 napig suliba nem tudott jönni. Én elhiszem a kérdezőnek, hogy lehet ilyen problémája, és egy túrát az anyja helyében nem erőltetnék. Azért az nem egy séta a ház körül, hogy bármikor hazamenj és pihenj, ha úgy alakul. Én ezt önzésnek hívom a szülő részéről és a gyerekre nem odafigyelésnek.
2016. márc. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
68%

Én is ilyen voltam. Volt, hogy haza kellett mennem a suliból. Valóban nem hat mindenkinek a gyógyszer. Régen a háziorvosom írt fel vényre kapható görcsoldót, de sajnos a nevére már nem emlékszem. Menj el a háziorvoshoz.

Anyádnak meg az anyja 3,14csája. :(

Nyugodtan megmutathatod neki, amit írtam.

40/N

Ps: Esetleg elmesélheted neki, hogy nekem akkor lett kevésbé gázos a menzeszem, miután szültem... Gondolom, nem szeretne mostanában nagymama lenni.

2016. márc. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
66%

Bírom ezt a hozzáállást, ha nekem nem volt ilyen gondom, akkor másnak se lehet...

Megmondhatod anyukádnak, hogy 7milliárdan élünk a földön, nem vagyunk egyformák, örüljön neki, hogy neki nem így volt!


Viszont, azt javaslom menj el, ha köti az ebet a karóhoz, (gondolom az osztálkirándulást akarod) próbáld élvezni, tapasztalatból írom, a figyelem elterelés megoldhatja a problémád. Ha nem a tüneteiden pörögsz, és nem mélyedsz el az önsajnálatban, sokkal jobb lesz a közérzeted.


Esetleg egy barátnőt hívj el, vagy készíts szép fotókat, örülj a tavasznak!

2016. márc. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
23%
Itt senki se azt vitatja,h faj a kerdezonek v nem, hanem h ennyit kibir.
2016. márc. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
54%
akkor mondj le a költőpénzről meg a kabátról és maradj otthon. legalább úgy kiálsz magadért. hiába mondják itt hogy a gyaloglás milyen jó a mensesre, ilyenkor sokan csak otthon akarnak maradni egy jó meleg takaróval a székben és ez normális. nameg erdőben guggolva cserélni a betétet.... a legjobb módja hogy rosszul helyezd be....
2016. márc. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
84%
Szerencsétlent kislányt mit ekézitek, mindenkinek más a havija basszus, másképp viseli, mások a tünetek. ÉS telejsen meg lehet azt is érteni, hogy rosszul érzi magát, egy szimpla családi túrát akármikor meg lehet ismételni, őszintén a francot se érdekli, ha épp fájdalmai vannak az emebrnek. Teljesne más szituáció, ha valami tényleg fontos eseményre lenne hivatalos, de nehogy már egy szar túra lemondása miatt ennyire neki kelljen esni.... Emberek, kapjatok már a kis agyatokhoz..
2016. márc. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
78%
Miért kéne elmenned a túrára?
2016. márc. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
69%

Nem tudom,én is görcsölök az első napon,ilyen extrém rosszullétem nincsen,de a francnak sincs kedve olyankor túrázni (pedig alapból nagyon szeretek) . Persze dolgozni,iskolába elmegy az ember mert muszáj,de nekem is jobban esik ilyenkor pihenni ,alapból fáradékonyabb és nyűgösebb vagyok .

Na meg a tampon/betétcsere az erdőben.. ha nem muszáj,akkor én is kihagyom :) Ezt igazán megérthetné anyukád,de ha nem érti és zsarol ,akkor nincs sok választásod,mindenestre szerintem nagyon nem igazságos .

2016. márc. 27. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azért kene elmennem a túrára, mert amikor legutoljára voltak, akkkr én éppen nem voltam itthon.
2016. márc. 27. 07:58
 20/24 anonim ***** válasza:
47%
huu én megértelek. Nekem is hasonló, annyira görcsölök, hogy nem tudok felkelni, ha felkelek hányok elájulok és megy a hasam is..Nekem egyedül az apranax segít. vényköteles, de hátha reggel még be tudtok ugrani a dokihoz,meg bugyoláld be jó melegen s derekad meg a hasad, nekem az is enyhíti picit. Sajnos ha eldöntötték, nem lehet mit tenni, menni kell. Nekem se hitték el addig míg egyszer el nem ájultam a fájdalomtól.
2016. márc. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!