Miért nem hiszi el anya?

Figyelt kérdés

Holnap anyáék túrázni akarnak menni, és nkem ma jött meg a mensim. És már most görcsölök, fáj a fejem, hányingerem van és mindenen, a legkisebb dolgon is iszonyatosan fel tudom magam idegesíteni. É ezek egyre rosszabbodeni szoktak, ahogy telnek a napok. Most kértem meg anyát, hogy holnap ne kelljen mennem, de kijelentette hogy neki sem szoktak ilyenek lenni, biztos csak megjátszom. Meg mondja hogy vegyek be gyógszerekt. A múltkor is bevettem vagy két görcsoldót, de nem történt semmi. És hogyha holnap el kell mennem, akkor azzal az egész napom egy kínszemvedés lesz. Meg anya azt sem érti meg, hogy nekem kb, 2 óránként cserélni kell, mert átázok, és erre hol van lehetőség az erdőben?

És ilyenkor elmondja apának is, hogy mennyire jól színészkedek, ő meg elhiszi.

Hogy vegyem rá hogy holnap itthonmaradhassak pihenni?

Előr is köszi a válaszokat( lehet hogy nem jó a kategóris, bocsi)

15/L


2016. márc. 26. 20:15
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
8%
No, milyen a tura?
2016. márc. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
69%

Sikerült megbeszélned velük?


Akik meg savazzák a kérdezőt, nem tudhatják, hogy viseli a menzeszt. Én szerencsés vagyok, mert semmi hányinger, fejfájás, a hasgörcsöt meg hírből sem ismerem. De nem egy lány volt a suliban, aki fetrengett kínjában vagy óra alatt rohant ki hányni.

2016. márc. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
23%
Ezt a hisztit, bmeg! :D Nevetséges vagy, ideje lenne felnőnöd.
2016. márc. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Bocs hogy ezt mondom, de anyádat is és a tahó hozzászólókat is addig ütném amíg mozognak. Komolyan, hogy lehet valaki ennyire primitív idióta? Remélem olyan görcseitek lesznek hogy megpusztultok és a környezetetek elkönyvel hisztisnek, kíváncsi lennék a fejetekre.
2021. febr. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!