Miért utal apám?

Figyelt kérdés
Ma reggel is igy husvet reggelen azzal kezdte a napot hogy èn már kirityentettem magam es hogy nem csinálok semmit meg èn nem is segitek anyámnak es káromkodott. De èn reggel 6kor keltem es osszetakaritottam a konyhát ès az èn szobámat csak ő akkor mèg aludt! Ès folyamatosan azt hajtogatja hogy èn egy semmirekellő mocskos pulya vagyok meg hogy nem lessz belölem semmi, semmire nem vagyok jo! Èn már ezt nagyon unom hogy èn vagyok a fekete bárány a családban akármit csinálok mindig keresi benne a hibát es csak a rosszat látja bennem pedig tènyleg törekszem jónak ès okosnak lenni de igy nem megy minden eggyes beszolással viszzalök az elejère ès megint padlon vagyol. Lassan már ènis azt hiszem semmire való vagyok es jobb ha meghalok! 15L
2016. márc. 28. 08:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Anyud mit szól ehhez?
2016. márc. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
30%
gondolom hülye piás a faterod. Tojd le mit mond.
2016. márc. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy van egy rossz munkahelye, hülye főnökkel, és otthon vezeti le az idegességet, ott, ahol pofázhat, visszaélhet a nála gyengébbekkel. Sajnos nagyon sok ember, azt bántja, aki nem érdemli meg, ott vezeti le a feszültségét, nem pedig annak szól vissza, aki felhúzta.
2016. márc. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem piás apám. Ès tök rendes a főnöke. Nèha ő is rendes de ez ritka
2016. márc. 28. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!