Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha valakik 10 emeletes panel lakótelepre vállalnak gyereket?

Figyelt kérdés

2016. márc. 29. 16:09
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
93%

Ugyan csak 4 emeletesben, de én is panelben nőttem fel.

Azt hiszem talán értem a kérdésed, de elég nagy marhaság, ha úgy érted ahogy én értem... Azt hiszed, panel = rossz anyagi helyzet, családi ház = jó anyagi helyzet? Nos, nekem több ismerősöm lakik lepukkant kertesben, nehéz anyagi körülmények között, és több ismerősöm lakik panelban egész gazdagon.

Ha gyerek lennék, és választhatnék, inkább laknék Őrmezőn az x. emeleti panelban, mint Tatabányán a mésztelepen házban. :D

2016. márc. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne baj? Sokan nőttek fel lakótelepen és nem lett bajuk...
2016. márc. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező! Kifejtenéd bővebben? Sokan a putriba szülnek 10-et. És róluk mi a véleményed? ha nincs villád ne legyen gyereked?
2016. márc. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
63%
Semmi gond nincs ezzel,kivéve annak a szerencsétlennek aki alattuk/felettük él.
2016. márc. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Semmi,én is aba nőtem fel ,sőt a gyerekeim is aban nőnek fel egyelöre ,semmi bajuk ,sőt nekem sem lett azért mert panelba laktam,lakunk.
2016. márc. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
65%

Én panelban születtem, 6-7 éves koromig laktom ott..aztán leléptünk mert utcára sem lehetet kimenni. Gondolom az ilyen példak miatt kerdezet a kérdező.

Egyébként sztem rendben van ha nem ilyen cigánykeltető a hely.

2016. márc. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi épp egy 10 emeletes panelbe vállaltuk a második babát fél éve. Anyukámnak gyönyörű háza van, a szomszédban viszont hentes van. Állandóan egerek, patkányok vannak ott a környéken. Szóval minden relatív és a gyerekek köszönik, jól vannak.
2016. márc. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Ott nottem fel mindenem megvolt meg tobb is... szoval igen lehet. ... kimehet jatszani :) ;)
2016. márc. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
86%

én kb életem első 10 évét panelban töltöttem. aztán kertes házba költöztünk.

szerintem jobb a kertes ház. de sajnos drágább is a városokban, így érthető,hogy nem mindenki teheti meg.. nem értem ettől miért ne vállalhatnának gyereket?


de amúgy ismerek olyat, aki kertesben nőtt fel. felnőttként vehetett volna kertes házat is magának, de inkább panelba ment mert nem szeretett kertesben lakni gyerekként sem.. ilyen is van.

szerintem a legfontosabb,hogy szeretetben nőjjön fel a gyerek és azért alapvető dolgokban ne nélkülözzön(étel,ruhák,tanszerek).

lehet panelban is jó gyerekkora.bár manapság a játszótereket már befoglalták az iszogató fiatalok, de azért van még normális játszótér. ez ingergazdagabb is, mint egy sima kert.

bár igaz,hogy kertbe is lehet hintát, mászókát venni. nehéz összehasonlítani.mindegyiknek van előnye és hátránya is.

2016. márc. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
84%
Hát akkor most sajnálom hogy 27 évesen csak egy negyedik emeleti panellakás tudtam vásárolni hitel nélkül...szegény kislányom...mi a franc bajod a panellel? Lakták már ott? Én egy 100nm-es kertes családi házból költöztem egy 4. Emeleti 56 nmesbe de nincs az a pénz amiért visszamennék...sokkal kuckósabb és kényelmesebb
2016. márc. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!