Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya miért nem bízik bennem?

Anya miért nem bízik bennem?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőmet most helyezték el az apjához Budapestre... Anyával már beszéltem hogy engedjen el meg hogy semmi baj nem lesz de ő azt mondja hogy nem ismeri az apját és így nem enged el... A barátnőm apja pedig mondta hogy szivesen lát.. De busszal eddig még soha sehova nem engedett el még a szomszéd városba se.. Annyira nem bízik bennem hogy mondta is hogy nem vagyok elég talpraesett hogy el engedjen.. Szüleim nem élnek együtt és mikor apánál vagyok akkor ott már volt hogy 2órás útra mentem egyedül.. Jah és anya apához se enged el apa mindig jön értünk..

Mit csináljak? Mert barátnőmet engedik de az se lehet hogy mindig ő jön én meg nem...

14/lány



2016. márc. 29. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
14 évesen még ott a tojáshéj a fenekeden, én se engednélek el egy olyanhoz akit nem ismerek...csak gondolj bele..add oda a legféltettebb dolgodat egy vadidegennek.
2016. márc. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De mikor apáéknál voltam akkor ott is volt már hogy 2órás úton voltam busszal... és akkor is Bp-re mentem...
2016. márc. 29. 18:23
 3/9 anonim ***** válasza:
39%

"De mikor apáéknál voltam akkor ott is volt már hogy 2órás úton voltam busszal..."


- Előtte meg ezt írod: "De busszal eddig még soha sehova nem engedett el még a szomszéd városba se.. "

2016. márc. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen de írtam hogy hogyha apánál vagyok akkor... mert anya sehova... apa az igen
2016. márc. 29. 19:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, azt nem tudom, anyukád miért nem bízik benned, de akkor menj akkor, amikor apukádnál vagy, vele biztos meg tudnád beszélni. Nem?
2016. márc. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
apa meg is engedné meg én is gondoltam rá csak ritkán jön értünk így is és nem sokszor találkozunk... de lesz ilyen is hogy barátnőmhöz megyek
2016. márc. 29. 20:28
 7/9 A kérdező kommentje:
apa meg is engedné meg én is gondoltam rá csak ritkán jön értünk így is és nem sokszor találkozunk... de lesz ilyen is hogy barátnőmhöz megyek mikor apánál lennék
2016. márc. 29. 20:28
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Igaza van anyukadnak!! Nem arról van szó, hogy nem bízik benned, hanem félt és ezt a mai vilagban meg is értem !!
2016. ápr. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Lebannen válasza:
29%
Nem benned nem bízik, hanem a barátnőd apjában. Leesett?
2016. ápr. 4. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!