Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elegem van az anyámból! Mit...

Elegem van az anyámból! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Ahogy hazaér vagy hazaérek egyből elkezdi hozzám vágni, hogy milyen szar vagyok, meg hogy milyen senki vagyok. Állandóan olyat vág hozzám, amiről tudja, hogy rosszul esik nekem. Nem értem, hogy minek kellettem neki. Amikor apumtól elvált, akkor azt mondta nekem, hogy ha nem maradok vele, akkor öngyilkos lesz, mert nélkülem ő nem akar élni... Nem hagyott békén addig, ameddig bele nem egyeztem. Utálom. Már ki nem állhatom. Bármilyen jó vagy rossz napom van mindenképpen elrontja, vagy továbbrontja a dolgokat. Nem tudok kiigazodni rajta. Egyszer úgy tűnik mintha szeretne, de kb az egy légtérben töltött idő 90%-a vita, meg káromkodás. Nem akarok vele maradni. Itt akarom hagyni. Apám is ezek miatt vált el tőle. Nem tudom már az anyámnak tekinteni ezek után. Értem, hogy nem vagyok hibátlan, mert bukásra állok matekból, meg sokat vagyok a barátnőmmel, és már nagyon elegem van a tanulásból, meg ezer gond van még velem, de ettől még a fia vagyok. 17/F
2016. ápr. 5. 20:44
1 2
 11/11 anonim válasza:
hasonló cipőben járok, nincs más tennivaló, vagy teljesítesz hogy egy szava ne lehessen, vagy elköltözöl. ez az időszak még 4-5 évig eltart, utána könnyebb lesz és lehet belőle kifejezetten jó kapcsolat is! kitartás, fel a fejjel!
2016. máj. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!