Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ilyen gonosz velem anya?

Miért ilyen gonosz velem anya?

Figyelt kérdés

Anyukám mindig gonoszkodik velem, és látszik hogy élvezi. 15 évs lány vagyok. Van egy 17 éves bátyám.

Azzal szokott b*szt*tni, hogy dagatt vagyok ( pedig nem is :D ) meg hogy béna az ízlésem.

VOLT egy barátom, nagyon kedves, csak szakított velem, mert anyám megfenyegette azzal, hogy levágja a f*rkát.

Megkérdezte, hogy mire kellett, de ő annyit mondott, hogy neki nem szimpi.

A multkor elmosogattam a bátyám helyett (felváltva szoktunk) erre elkezd velem ordibálni, hogy miért csinálom a bátyám feladatát, de tesómnak egy árva rossz szót sem szól.

Amikor segítséget kértem tőle a tanulásban (angol) akkor elküldött a pi#&ába, hogy neki van jobb dolga, mint a te sz*rságaiddal foglalkozni, meg hogy nézzek meg a neten, és hogy a suliba miért nem figyeltem jobban. (Amúgy kitűnően tud angolul a munkája miatt...)


Na ennyi de légyszi segítsetek, mert nem tudok mit csinálni.



2016. ápr. 11. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Biztos a munkaja miatt feszult! A hetkoznapok alapoosan kitudjak boritani az embert. Legyetek vele turelmesek. Neha uljetek le vele beszelgetni.Mondjatok meg neki, hogy nektek se konnyu igy, es legyen o is turelmes veletek. Nem vagytok vele tiszteletlenek? Egy ido utan ez is kiborithatja ot. Keresd meg a baj forrasat, lehet hogy te es a tesod is hibas hogy igy beszel veletek/veled! Ne csak benne keresd a hibat. A problema megoldas legegyszerubb modja a kommunikacio!!!

18/L

2016. ápr. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
A 2. válaszoló nyers de valamelyest igaza lehet. Én az ilyen rosszindulatú embert hagyom a pitsába... ha meg azt nem lehet akkor meg "értem én,hogy mit mondasz csak leszarom" hozzáállás. Valami filmet vetítek a fejemben, miközben beszél hozzám... :)
2016. ápr. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Oke nyersen is lehet fogalmazni, de ilyen mas edesanyara nem mondunk!
2016. ápr. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

Anyukád bunkó. Miből gondoljátok, hogy stresszes a anyukája munkája? Ha igen, akkor nem a gyereken kellene levezetni.


Beszélj anyukáddal, mert abnormális a viselkedése.

2016. ápr. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Minden gratuláciom anyukádé.

De komolyan,ha igaz amit leírtál..akkor várj egy megfelelő pillanatot..és nyisd ki azt a kis szádat.

De amúgy mindenki más természetű, de ezek szerint anyukád egy nagy tuskó. Inkább támigatni kéne és lelket adni beléd, hogy ne valotlan tényeket mesélj be magadnak.

2016. ápr. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem stresszes! Az egyszer fix!

2016. ápr. 12. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!