Anyum megtilthatja?

Figyelt kérdés

Barátommal fél éve ismerjük egymást nagyon jól, de másfél hónapja jöttünk össze. Ő az első barátom és neki is én vagyok az első kapcsolata. Eddig nem szerettem volna lekötni magam, nem éreztem magam késznek egy tartós kapcsolatra, vártam egy olyan személyre, akiben tényleg megbízok.

Anyum nagyon örül nekünk, de egyszerűen megtiltja, hogy 'úgy' legyünk együtt. Mindig fenyegetőzik hogy ez meg az lesz, ha megtudja hogy csináltuk és hogy szerinte még nagyon korai, várnom kéne 3-4(!) évet.

Szerintem ez mindenkinek a magánügye, de mivel folyton erről beszél, nem szeretnék hazudozni neki.

Viszont én is megpróbálnám mert tudom hogy fontos vagyok neki és ő is nekem...

Én 17/l barátom 20/f



2016. ápr. 18. 21:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Erre van a népi mondás:A jó kislány délután ötkor lefekszik, hogy este tízkor otthon legyen. :)
2016. ápr. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Ezt neked kell tudnod mikor állsz rá készen ha most akkor most nem tilthatja el töled a szexuális vágyatokat 3-4 évet(?) Xdd szüzen menj férjhez... viccet félre téve ha kell hazudjatok és majd pár honap mulva el mondod
2016. ápr. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%
Hát másfél hónap után tényleg marha korai elveszteni valakivel szerintem. Persze a 3-4 év irreális elvárás. De amúgy alapvetően nem szólhat bele.
2016. ápr. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Az én anyám ezen a téren sosem beszélt velem semmiről. 3éve és pár hónapja együtt vagyok a jelenlegi párommal. 19 éves voltam, mikor lefeküdtem vele, 3 hónapra, hogy megismerkedtünk jobban s összejöttünk. Előző kapcsolatomnál sem szólt semmit. Fura is számomra. De szerintem is neked kell érezned.
2016. ápr. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Miért kellene vele ilyenről beszélned? Szüleimmel soha nem volt téma a szex, semmi közük. Védekezzetek és élvezzétek barátoddal egymás társaságát izgalmasabb módon is.. :)
2016. ápr. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
47%
17 evesen mar 1,5 honap utan nem mondhato korainak .... Anyadnak ne mondd el es kesz
2016. ápr. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%
Nem lesz semmi ez meg az, csak nem akarja tudomásul venni, hogy lassan felnő a lánya.
2016. ápr. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
21%

Az egyik haveromat a barátnője Anyukája megfenyegette anno, hogy feljelenti liliomtiprásért ha arra kerül sor:D A csaj 16 volt a pasi meg 20.

Hát ha Anyud ennyére érzékeny a témára, te pedig nagyon őszinte vagy és nem akarsz hazudni neki,két dolgot tehetsz:

1. megteszed és vállalod a vele járó kellemetlenségeket (Anyukád részéről), illetve

2. megvárod, hogy Anyud ráadja az Amen-t..

2016. ápr. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
18%

Ma 21:25 nem is azért korai mert 17 éves hanem mert szűz.

(gondolom én)

2016. ápr. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
36%
Mit jelent az, hogy másfél hónapja "jöttünk össze"? Suli után gyakrabban találkoztok? (Komolyan kérdezem.)
2016. ápr. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!