Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyum csak azért riogat, mert...

Anyum csak azért riogat, mert nem akarja, hogy elköltözzek?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőmmel és párjával laknék egy albérletben. Természetesen külön szobám lenne!

Pesten össze jönni látszik egy jobb munkalehetőség. Így a költözést is számításba vettem.Sokkal egyszerűbb,mint minden nap összes 3 órát ha nem többet utazni.


Anyum teljesen kiakadt,hogy én egy párhoz minek költöznék,meg hogy itthonról is betudnék járni,mert sokan utaznak xy órát. Meg hogy alapból hülyeség ez az egész. Meg én fogom megszívni.Meg minek megyek 3.nak és stb.Meg hogy mennyi pénzem el fog menni,hogy bele adok a rezsibe,bérleti díjba. Nem mintha tök jó lenne a most,hogy keresek 50 ezret igaz nem kell leadnom egy ft-ot sem. Persze itthonra vásárolok ezt azt ettől függetlenül.


Egyszerűen vele erről nem lehet beszélni és felidegesít.


23 éves vagyok. Szeretnék kicsit önállósodni. Örökké nem lakhatok velük.


Nem tudom,hogy mondjam el normálisan anyumnak ezeket,már már az is megfordult a fejembe,hogy hazudok neki,mert másképp csak az idegeskedés,feszültség van. Csak utálok hazudni,tényleg nem szeretnék,de ezzel ezt fogja sajnos elérni.


Tudnátok vmit jó tippet adni,hogy hogy nyugodjon meg és ne legyen ennyire ki?


2016. febr. 17. 09:13
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
48%
Én inkább azt a tippet adom,hogy keress valahol egy kiadó szobát, olyanoknál,akik nem párban laknak.Anyukádna is igaza van, ebből nem fog jó kisülni,akár külön szobád van,akkor se. Előbb utóbb előjön a féltékenykedés,meg a minek nem takarít ki maga után,minek hoz fel magához pasit...
2016. febr. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Az tény, hogy bármilyen lehetőség jobb, mint egy párhoz költözni, de talán jobb, ha Te magad tapasztalod meg a hátulütőjét.

Szóval anyukát is azzal nyugtasd, hogy ki szeretnéd próbálni ezt, aztán ha nem jön be, az még sehol sem a világ vége.

2016. febr. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
23%

meg van beszélve, hogy rezsit egyebeket hogy veszítek?

vagy fele-fele lesz vagy 3 felé megy?

am. ez nem egészséges!

2016. febr. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
42%
Részben igaza van anyukádnak. Teljesen érthető, hogy önállósodni akarsz, és az is, hogy a jobb munka, közelség reményében költöznél. Ne hazudj, mert annak semmi értelme. Viszont tényleg nem biztos, hogy jó párhoz költözni. Keress valami kicsi, olcsó lakást. Ha a párhoz is költözöl ideiglenesen, akkor is igyekezz mielőbb külön menni, mert az ilyen helyzet nagyon sok problémát szülhet.
2016. febr. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
75%

Anyukádnak igaza van abban, hogy tök gáz odaköltözni egy párhoz, harmadiknak.

Abban viszont neked van igazad, hogy önállósodásra vágysz.

2016. febr. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Termeszetesen 3 fele mennenek a koltsegek! Igy eleg jo aron ki lehet hozni! Takaritani nos baratnom tisztasag manias. Laktam mar vele.3 eve ismerem. Ebbol problema nem lenne. Parja szinte a haverom. Jo fej nagyon! Idegenekkel nem szeretnek lakni semmikeppen sem,mellesleg mivel kutyamat vinnem magammal,igy meg idegenek abszolut nem johetnek szoba! Oket kutyam ismeri jol,szeretik ot is.Igy az egesz lakasban jarkalhatna. Ha szobat berlek akkor oda kene bezarnom csak :/ nekem is voltak ketsegeim,hogy egy par. De en nem ugy veszem,hanem hogy legjobb baratnommel es egy haverommal lakok. Srac is teljesen bele ment! Milyen kellemetlenseg adodna? Van kulon szobank.
2016. febr. 17. 09:46
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Simán mondd meg anyudnak, hogy részedről ez egy próbát megér, aztán ha esetleg lakva mégse jöttök ki egymással, akkor hazaköltözöl.


Kutyát nehéz lenne vinni máshova.

2016. febr. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Az a baj anyum meg se akar annyira hallgatni :/Csak a magáét fújja,de ezt a feszkót meg utálom. Majd megpróbálok vele leülni beszélni normálisan.


Hát kutyával nem egyszerű,pont ezért szoba kivan zárva. Később természetesen ha minden oké lesz kiveszek egy kis garzont vagy vmi barátnővel össze költözök ha pasi nem lesz a láthatáron. De ideiglenesen nem hinném,hogy bármi gond lenne. Nyilván nem örökre akarok velük élni. Én ahogy tervezem fél év max 1 év. Utána már keresnék külön,csak kell,hogy legyen egy kis félre tett pénzem. Addig nem tudok tőlük külön menni. Barátnőmmel meg jó viszonyom van. Olyan mintha a testvérem lenne.


Szóval eleve úgy nézünk albikat,hogy kutya mehessen.


Én is úgy vagyok vele,hogy ha nagyon gáz lenne a szitu,akkor még haza költözhetek,de szerintem nem lenne gond.

2016. febr. 17. 10:14
 9/27 anonim ***** válasza:
31%

Tisztaságmániás barátnődhöz odaviszel egy kutyát...1. probléma

Azért ezen még gondolkozz, én párkapcsolatban éltem, lakott nálunk az exem unokatesója, aztán az apja, aztán az én nagyon régi barátnőm,mind csak pár hónapot,de mindig fellélegeztünk,mikor elmentek,nekem majdnem a barátságom ment rá a barátnőmmel,pedig 25 éve ismerem és nagyon kedves barátnőm. Ha nem jöttök ki jól,akkor meg mindenki azon fog rágódni,hogyan mondja meg a másiknak,hogy tipli van. De ha neked ennyit megér...

2016. febr. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
50%
2. probléma, úg kerestek albérletet,higy mehessen a kutya,plusz neked legyen külön szobád, és mikor elmész? Mondjuk már fél év múlva? Akkor vagy ők is költözhetnek,vagy kereshetnek egy idegent.
2016. febr. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!