Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az osztályban szinte mindenkin...

Az osztályban szinte mindenkinek nike, adidas vagy valami divatos cipője van. Hogy mondjam meg anyuéknak, hogy én is olyat szeretnék?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 23. 21:49
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
64%

mindenkinek van vagy csak egy egy népszerübb gyereknek....

nem szabad mindig mások után menni legyél bátor és különböz másoktól

2016. ápr. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
82%

hány éves vagy? ha már nem nő a lábad, akkor szerintem meg tudod őket győzni.

mi se voltunk sose gazdagok, de be lehet látni, hogy olcsóbb megvenni 10 ezerért egy cipőt, amit utána évekig tudsz hordani, mint venni a kínaiban egy 3 ezrest aminek már 1 hét alatt felválik a talpa.. szóval érvelhetsz ezzel, hogy megéri minőségibb cipőt venni, mert tovább bírja, visszahozza az árát.

de nyilván ha nincs rá pénzetek, akkor ne erőltesd.

még annyit tudok tanácsolni, hogy cipőboltokban szokott lenni kiárusítás utolsó darabokra. én pl egy 20 ezres nike cipőt vettem meg 7 ezerért így..utolsó pár volt. :)

2016. ápr. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
64%

Mér' lenne jó beállni a sorba?

Lassan a mai tinik úgy néznek ki, mint akiket futószalagon gyártottak..


De ha mindenképp tömeg akarsz lenni, akkor meg a szüleidnek, hogy te is márkás ruhákat akarsz, ha engedékenyek akkor szerencséd van.

2016. ápr. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
53%

3. vagyok.

Valamint, ha a minőség a szempont, akkor vedd úgy, hogy nem írtam semmit.

2016. ápr. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
15, én nem a pénzre gondoltam mert 5-6 hónap alatt sikerülne annyit gyűjtenem talán.. hanem hogy hogyam mondjam meg? Úgy mondjam hogy pl. anya nekem kell ez a cipő??köszönöm a válaszokat!
2016. ápr. 23. 21:58
 6/30 anonim ***** válasza:
73%
A Nike-nál az a helyzet, hogy a márkát fizeted meg. 100x divatosabb cipők is vannak fele annyiért,mint a Nike. Értelmes ember nem vesz meg cipőt csak a márka miatt.
2016. ápr. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
25%
Anya, ha nem veszed meg ezt a cipot akkor meghalok.
2016. ápr. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
92%

Nem ugy nyilvan, hogy

"Anya, nekem KELL az a cipo",

szepen kell fogalmazni,

"Anya, SZERETNEM megvenni ezt a cipot, nem olyan olcso igy gyujtom ra a penzt."

2016. ápr. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
45%

Nem kell sablonszerűnek lenni!


Bocsi, hogy ezt írom, de fáj valamid, vagy fázik a lábad, vagy beázik a cipőd mert nem ilyen márkájú cipőd van?


Akkor a szüleid, csak Hummer-el járhatnak, ha X-nek és Y-nak az van?


Mostanság, kb minden pisisnek (de ezt szó szerint értsd, kis hugyos általános iskolások)

Iphone 5-öse van.


De miért?


Mert ez még NEM a 300 ezres kategória, ezért anyuka-apuka tud havonta egy csomót túlórázni, vagy hitelt felvenni vagy részletre (plusz pénzért) megvenni.


Röviden:


Ne akard a szüleidet rávenni, hogy sablon gyerek legyél!


Van egyéniséged (remélem) és nem akarsz olyan cipőt ami a suliban másik 350-nek van!

2016. ápr. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
55%
És ha az osztályban mindenki leugrik a hídról, te is leugrasz?
2016. ápr. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!