Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit kezdjek édesanyámmal? 17/L

Mit kezdjek édesanyámmal? 17/L

Figyelt kérdés

A helyzet a következő:

A nyáron cserediákként 2 hónapot töltöttem külföldön, persze minden nap telefonon tartottuk a kapcsolatot a szüleimmel és mindent elmeséltem nekik.

Azt is, hogy kint megismerkedtem egy 19 éves fiúval, akivel rengeteg időt töltöttünk együtt és tényleg irtó közel kerültünk egymáshoz. Ők ennek még örültek is de mikor hazajöttem megváltozott a helyzet. Meg miután hazajöttem is tartottuk a kapcsolatot a fiúval és ősszel el is jött volna Pestre, hogy találkozzunk de anyánal bekattant valami és elkezdte ellenezni az egészet, már azt se akarja engedni, hogy beszélgessek vele. Mit csináljak?

Én nagyon odavagyok ezért a fiúért

Miért nem engedi ezt anyukám? Próbáltam vele beszélni és hallani se akar az egészről


2016. ápr. 24. 21:46
 1/8 szamagi válasza:
0%
Csak nagyon felt teged,ilyenkor meg kell nyugtatni,hogy 'nyugi anya nem lesz semmi bajom, ismerem ot es o is engem, vigyaz ram es legalabb teis megismerheted ot meg apa is. Csak bizz bennem!' En ezt mondanam de ha nem vallik be akkor irj hogy mit mondott es segitek ha kell!:) de amugy te hany eves vagy? Mert minel fiatalabb annal jobban feltenek meg nem biznak meg benned
2016. ápr. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok :)
2016. ápr. 24. 21:59
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Pedig Khalid rendes fiú.
2016. ápr. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem védeni akar. Én is voltam így cserediák, én is kerültem közel így srácokhoz, szóval ismerem ennek minden vonzatát. Én is azt a tanácsot adnám neked, hogy ne menj ilyenbe bele, mert sem én, sem a többi cserediák nem jött ki jól belőle. Tiltani teljesen fölösleges, sőt a tanács sem ér semmit, hiszen ezt mindenkinek ki kell próbálni, át kell élni. Ezt a világot hatalmas szerelmek, filmbeillően közeli barátságok és élmények jellemzik, de szörnyű csalódások is. Rengetegen szétcsúsznak hazatérve, sajnos a hazaérkezős depit és ismerem minden oldalról. A magyar részen, ahol fogadtuk a gyakornokokat senki sem bírt egy évnél tovább dolgozni, annyira megterhelő volt lelkileg ezt csinálni.


Szóval én nagyon megértem, hogy anyukád honnan közelíti meg a témát, de azt kéne megértenie, hogy ettől nem tud megvédeni, ezt végig kell járnod. Az sem tud tőle megvédeni, aki már végigjárta ezt az utat. Én is leírtam neked, mert benne voltam ebben, de tudod te nélkülem is, hogy mennyire kevés esély van azzal a fiúval bármi komolyra, vagy tartósra. Tudom, "majd oda jelentkezel egyetemre", "ő ide jön dolgozni", de ezek szinte sosem jönnek be. Tudod ezt te is, csak te most a pillanatban létezel, minden más holnap lesz probléma :) Nem baj ez 17 évesen, teljesen normális, mint ahogy az is, hogy anyukád védeni próbál. Magyarázd el neki, hogy nem kell félni, az ilyen programokra nem egy szűrőn kell átmenni a bekerüléshez, rendes srác, te is tisztában vagy ennek a buktatóival, de most ez így jó neked.


L/25

2016. ápr. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet h ellenzi a házasság előtti szexet?
2016. ápr. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4%
Kicsit tobbet kene irni a sracrol irnod, nemcsak annyit hogy 19 eves. Illetve egy fotot is szivesen megneznenk...
2016. ápr. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Valaminek történnie kellet ami megváltoztatta a hozzáállását. Gondolkozz el rajta, hogy mi lehet az.

Vagy csak egyszerűen kérdezd meg, hogy mi a baja.

2016. ápr. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
anyukád csak kímélni akar téged az összetöréstől. nehéz ez a szülőnek és a gyereknek is egyaránt. te a szíved után mész, viszont így könnyen belegabalyodhattok egy olyan dologba, ami felnőtteknél is komplikált lehet és megterhelő, nem hogy ilyen fiatalon. anyukád is volt 17-18 éves, pontosan tudja, hogy működtök, csak téged akar kímélni. próbálj meg vele finoman beszélni arról, hogy pontosan tisztába vagy azzal, mibe vágsz ez által. persze csak miután alaposan átgondoltad és a fiúval is letisztáztad a kapcsolatotokat, és a későbbieket.
2016. máj. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!