Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mégis milyen szülői az,...

Mégis milyen szülői az, akinek a gyerek parancson? 17/F

Figyelt kérdés

környezetem ihlette ezt a kérdést


Arról van szó hogy a gyerek parancsolt az apjának hogy vegyen neki 300 ezerét telót.



2016. ápr. 26. 14:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
20%
Mégis milyen szülő az, akinek a gyereke ilyen borzalmas helyesírással ír ki kérdést?
2016. ápr. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
67%
Hülye,ha hagya hogy gyerek parancsoljon .
2016. ápr. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
24%
Hallottam ilyen esetekről...hát finoman szólva nem vagyok "pozitív" véleményen az ilyen gyerekről.
2016. ápr. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
31%
Az apa egy csicska. Leköpném az ilyen szülőt. Rokonomnak az elkényeztetett, dagadt 12 éves fia parancsol. A rokon elsorvad lassan és idegbeteg. A gyerek hízik és meg van elégedve.
2016. ápr. 27. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A szülő alkalmatlan a gyereknevelésre
2016. ápr. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Sztem arról van szó, hogy a szülő elkényeztette a gyereket, így mindent megtehet, később, élete során pedig majd jól beszopja (mármint a gyerek)
2016. máj. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Hány éves az a gyerek? KÉRTE (apu, most lesz a szülinapom.../apu, úgy szeretném azt az xwy márkájú telefont, mert a Józsinak is olyanja van) vagy komolyan megparancsolta (apu most azonnal megveszed és pont xD)?

Basszus ha parancsolgattam volna, pont az ellenkezőjét értem volna el, sőt anyám talán nekem is jött volna (nem jövök ki vele a természete miatt).

2016. máj. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!