Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem engedi anya, hogy...

Miért nem engedi anya, hogy szőrtelenítsem a lábam?

Figyelt kérdés
Holnap lesz a ballagási fotózás a sulinkba és szoknyát kellene vennem ,de így nem merek...Az osztályba már minden lány szőrtelenít,akin meg van szőr azt kicikizik...Mondtam anyának,hogy zavar a szoknya miatt de annyi volt a válasza:"Majd ha nagyobb leszel,korai ez még,úgyse a lábaddal foglalkoznak majd" Áh nem,tényleg nem csak minden napos az hogy azt beszélik a lányok hogy ki mikor szőrtelenít..Ez nekem annyira kellemetlen már sírtam is miközben fürödtem,mert én szerintem illik ezt a szülővel megbeszélni és pl.megmutatni a gyereknek hogy hogyan is kell ezt csinálni :(

2016. ápr. 27. 21:31
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
81%
Nem az ő dolga. Fogj egy borotvát, és szőrtelenítsd le.
2016. ápr. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Amúgy 15 éves vagyok
2016. ápr. 27. 21:33
 3/35 anonim ***** válasza:
81%
Akkor meg főleg. Ha ő nem segít, akkor sajnos egyedül kell csinálnod.
2016. ápr. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
9%
De ha veszel fel harisnyát is, senkinek nem fog feltűnni hoy nem borotválkoztál
2016. ápr. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

De ha egyszer nem engedi meg :/

Neki van epilátora is és amilyen szerencsétlen vagyok elrontanám gondolom :(

Eddig olyan jó volt a kapcsolatunk bármiben segítséget kértem ,vagy bármi zavart (pl hogy kellene melltartó)segített kiválasztani meg megmutatta hogy kell a betétet betenni stb.

Most meg majdhogynem kiabált velem,hogy ilyen kicsi gyerekként minek akarok én szőrteleníteni amikor felesleges...Orángután különb nálam

2016. ápr. 27. 21:40
 6/35 anonim ***** válasza:
84%
Ez egy olyan dolog, ami a te dolgod. Az én anyám sem értette meg, sőt, kiröhögött 14 évesen, pedig azért ebben a korban már tényleg elkell egy borotva. Alapjáraton sem értem, mi az, hogy nem? Ebben mi a túl korai? Idősebb korodban is ugyan olyan lesz a lábadon a szőr, meg a borotva is. Nem értik meg, hogy neked ez így kellemetlen, nekem sem értették. Nem? Márpedig de, mert az én testem. Fogj/vegyél egy borotvát, és olvass róla, hogy hogyan kell használni, ha nem tudod, aztán alkalmazd. Merj vele szembeszállni, mert ez még kis dolog, de ha mindig hagyod magad, később bajod lesz belőle...
2016. ápr. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
68%
Talán, anyukád valamiért a szexualitással köti össze a szőrtelenítést, holott erről szó sincs. Nincs a szőrtelenítéssel probléma ennyi idős korban sem. Ha nem látja, titokban szőrteleníts.
2016. ápr. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
89%
nem tudom, lesz e meg idod tanitas utan hazamenni, mielott a tablofotozasra mesz, de ha igen, akkor egyszeruen menj be egy vegyesboltba, es vegyel szortelenitokremet, vagy borotvat. otthon gyorsan leszortelenitheted a labad, sajnos ugysem tudnad meggyozni anyukadat arrol, hogy engedje meg.
2016. ápr. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
79%
Bemész a fürdőbe, fogsz egy borotvát, bevizezed a lábadat, és bokától térdig, lentről felfelé húzod a borotvát, aztán csap alá bedugod a borotva fejét, hogy kimossa belőle a folyóvíz a szőrt, majd újra ugyanaz, amíg körbe nem érsz. Ezután eldöntöd, hogy a combodat is kell-e!? Ha nem szólsz, valószínűleg anyukád észre sem fogja venni, hogy leborotváltad. Ha nincs otthon borotva, akkor reggel beugrasz a boltba, és megcsinálod a suliban, kb 5-10 perc az egész. Ezen nincs mit elrontani. Egyébként feltételezem, hogy tesin is szokták látni, hogy nem borotválod.
2016. ápr. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Reggel lesz a fotózás a suliban
2016. ápr. 27. 21:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!