Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem engedi anya, hogy...

Miért nem engedi anya, hogy szőrtelenítsem a lábam?

Figyelt kérdés
Holnap lesz a ballagási fotózás a sulinkba és szoknyát kellene vennem ,de így nem merek...Az osztályba már minden lány szőrtelenít,akin meg van szőr azt kicikizik...Mondtam anyának,hogy zavar a szoknya miatt de annyi volt a válasza:"Majd ha nagyobb leszel,korai ez még,úgyse a lábaddal foglalkoznak majd" Áh nem,tényleg nem csak minden napos az hogy azt beszélik a lányok hogy ki mikor szőrtelenít..Ez nekem annyira kellemetlen már sírtam is miközben fürödtem,mert én szerintem illik ezt a szülővel megbeszélni és pl.megmutatni a gyereknek hogy hogyan is kell ezt csinálni :(

2016. ápr. 27. 21:31
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek a választ!
2016. ápr. 27. 21:53
 12/35 anonim ***** válasza:
76%

Tépked ki a szőröd és meg van oldva :)

Na komolyra fordítva csak fogj egy borotvát aztán levágod és szarsz rá mit mond

2016. ápr. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
81%

Utolsó előtti

Hogy jön ide a szex?

Ez a 21. században egy fiatal lánynál alap higiéniai dolog, hogy szőrteleníti a lábát.

Képzeld el, én ennyi idősen már intim helyen is borotválkoztam, mégis 17 évesen vesztettem el a szüzességem.

2016. ápr. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
A szexnek semmi köze a szőrtelen lábakhoz..
2016. ápr. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Dögvész, ez ugyanolyan, mint a fiúknak, mikor kinő a bajszuk, azok is levágják, ha nem tetszik. Ugyanolyan, csak nem az arcán, hanem a lábán.
2016. ápr. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
85%
Én nem értem, mért kérdés, hogy engedi vagy nem engedi. Csináld meg, aztán utána hiába nem engedi. 15 évesen én már nme kértem ki a véleményét ilyen dolgokról.
2016. ápr. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim válasza:
3%
én kívánok elnézést :) ez egy beteg világ, 15 évesen ez a probléma van a napirerndeden. hajrá, ne hallgass a szüleidre a sok gykás jobban tudja ,borotválkozz le teljesen,intim részen is.így kell ezt csinàlni ,biztos nézed a retek klubot és a telaviv2- öt is ott majd mutatják mi a trendi :ppp
2016. ápr. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
88%

inkább vegyél be egy pirulát, még a végén elvisz az ideg :)


kérdező, ez csak szőr, visszanő, leborotválod és kész

igazából sajnállak, hogy anyukád így gondolkodik ebben a témában, főképp egy 15 éves kamasznál, még egy 12 évesnél megérteném, de egy 15 évesnél? abszurd

2016. ápr. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
59%
Igen ez tényleg elképesztő idiótaság. Ha ilyen logikát követne egy ember akkor a fiúk ne borotválják az arcukat 18 éves korukig mert az milyen már. De nem bezzeg a szülő a 15-6 éves fiút azzal nyaggatja, hogy hogy néz ki az arcod borotválkozz meg. Meg a néphülyítés hatalmas gőzzel, undorító. Szőrteleníts és kész rólad van szó nem róla.
2016. ápr. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
67%
Nem akadályozhatja meg.
2016. ápr. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!