Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim egyszerűen nem...

A szüleim egyszerűen nem értenek meg. Mit tegyek? Többi lent!

Figyelt kérdés

Hali! Tehát, amit tudni kell...

1. nekem életfeltétel a tánc! Ha nem táncolhatok minden nap a stúdióban, akkor én nagyon borzalmas tudok lenni...

2. 2-3 hete megzúzódott a térdem egy felugrás-spárga mozdulatsor közben.. Bevittek a kórházba, ahol eléggé furcsállták, hogy nem törtem el... :/ Szval anyáék 2 hétig nem engedték, hogy táncoljak, mert a lábamnak gyógyulnia kellett. Én is így láttam jónak, viszont aztán rájöttem, hogy nekem mennyire hiányzik ez a sport.

3. Rájöttem arra is, hogy ez számomra nem csak sport. Életmód! :( Naggggyon vágytam már arra, hogy végre táncolhassak, mert éreztem, hogy felszalad rám a csokival és ilyesmikkel töltött idő hatására kialakult zsír... Nem sportoltam 2 hétig = 2-3 kilót híztam... :(

4. Tegnap elmentem táncolni (végre) és most kiment a bokám.. Nem volt vészes, de kicsit fáj... Nagyinál aludta, aki adott ilyen szorítópántot vagy mit, ami rendbe rakja... Már sokkal jobb!

5. Jöttem haza, hogy majd lemegyek az itthoni kis edzőterembe, de a táncos részt én csak stúdiónak hívom... Szval leakartam menni, de a szüleim nem engedik, hogy táncoljak mert h meglátták a fásli szerű cuccot a lábamon... Most mondtam nekik, hogy nem fáj, stb... De nem engedik... Nagyon fontos volt ezt így kiírni magamból, de a fő ok, hogy kééérlek GYIK-es barátaim! Mondjátok, hogy hogyan vészeljem át, mert már csak az a lehetőség van a hízás elkerüléséhez, ha nem eszek.. Eskü, már elhatároztam, hogy 1 hétig nem eszek semmit! :O :( Nagyon szomorú vagyok... A sok stresszt mivel tudnám ledolgozniii???? :(



2016. máj. 3. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Szerencsére még nem igazán tudod, mi is a stressz :)


Kiment bokával ne ugrálj.

2016. máj. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Hülye szülök! Nem értik meg a gyerek felelötlen idiotaságait. Felháborito. ( Köszönd meg nekik, hogy normálisan aggodnak érted!!!!!!)
2016. máj. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hat ahogy azt en latom,te nem a tanc miatt aggodsz hanem hogy elhizol.

Szoval az elhizas ellen tehetsz mast is.Amig nem tancolhatsz ne egyel szemet kajakat hanem zoldsegeket kulonfele modon elkeszitve

2016. máj. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Én csak szegény szüleidet sajnálom, hogy ilyen rettentő értelmes lányuk van. Mellesleg ha egy hétig nem eszel, erőd se lesz utána táncolni, de lényegtelen. Majd kinövöd.
2016. máj. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát tényleg nemkéne ugrálnod sérült bokával meg térddel....figyelj oda hogy mit eszel és mennyit, tehát nem csokit zabálni egész nap :D akkor nemigen fogsz hízni, és amíg nem épülsz fel otthon is csinálhatsz edzéseket, olyanokat amivel nem terheled a lábad
2016. máj. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt nem értem, hogy ha a zúzott térd esetén te magad is beláttad, hogy a testednek időre van szüksége, hogy regenerálódjon, akkor a meghúzódott bokával miért más a helyzet?

Én értem, hogy hiányzik a mozgás, de te meg értsd meg, hogy nagyon ráfázhatsz, ha rásérülsz az eddigiekre. (Az meg, hogy "jobb" a bokád most, mint tegnap, az egészséged szempontjából még nem jelent semmit.)

Ha ennyire türelmetlen maradsz önmagaddal szemben, végül egyáltalán nem tudsz majd táncolni! Soha!


A koplalásról meg annyit, hogy te is tudod, hogy te is tudod, hogy ártanál vele magadnak. Ha újra elkezdesz mozogni, visszanyered a "versenysúlyod". Addig is próbáld kerülni a nasizást:S


Csak okosan!

2016. máj. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Maradj nyugton mig nem gyogyul meg bokád ,mert rosszab lesz .és járni sem fogsz tudni .
2016. máj. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg. Egyél választékosan, fehér húst, rizst, zöldséget gyümölcsöt. Nem csak hogy nem hízlalnak, de a vitaminok még jót is tesznek a testednek, többek között a sérült lábadnak is. A lábadat pihentesd még legalább egy hétig, hiába hiányzik a mozgás, ide oda, a térded majdnem eltört, a bokádat meg meghúztad. A bokahúzás is csak egy megerősítő jel volt, hogy maradj nyugton, ha most nem adsz neki időt a regenerálódásra ennél már csak rosszabb lesz, és lehet hogy egy rosszul elsült mozdulat miatt hónapokat kell majd kihagynod úgy tönkre vágod. Mondjuk erre kevés esély van, de az nem jelenti azt, hogy nem következhet be. Amúgy hány éves vagy?
2016. máj. 4. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nézd úgy, hogyha most felelőtlen táncikálsz rossz lábbal, akkor leher, hogy olyan sérülést fogsz szenvedni, hogy aztán soha többet nem táncolhatsz. Nem jobb ennél a szünet?


Amúgy meg nőj fel, és ne hisztizz.

2016. máj. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!