Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák! Mit csinálnátok?

Anyukák! Mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

(a történetben én a fiú vagyok)

szóval..van egy 18 éves lányotok, aki találkozni szeretne egy fiúval, akit neten ismert meg, de azt mondta az anyjának hogy egy tábori ismerőse, hogy biztos ne legyen gond..a lány anyja el is engedte a lányt, természetesen épségben vissza is ért, de úgyis kiderül később az igazság, szóval ha a lány elmondja az igazat az anyjának, és látja is hogy épségben hazaért meg minden, akkor vajon mit szólhat?

tehát anyukák: mit tennétek? örülnétek hogy bevallja, és hogy a fiú hiába nem táboros, nem történt gond, vagy mérgesek lennétek hogy egy kis apróságot hazudott a lány?

(én amúgy 19/F)



2016. máj. 7. 22:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
29%
Megtölteném a duplacsövű puskámat.
2016. máj. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%

Hát...

Azt mondanám, hogy örüljön a jó szerencséjének, de kicsit magamba fordulnék. Aggódnék érte a továbbiakban, mert ha ilyeneket eltitkol, egyszer eltitkolhat valami apróságnak látszó dolgot,amiből baj is lehet. Emiatt szomorú lennék, és azon gondolkodnék, hogyan beszélném meg vele, hogy ez biztosan máshogyan legyen a jövőben.

2016. máj. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

#2

amúgy nem hazug a lány, tényleg csak azért mondta hogy ne legyen gond, mert először félt hogy baj lesz ha azt mondja hogy egy fiúval találkozik, ami mondjuk számomra elég érdekes, mert tényleg már 18 éves a lány

2016. máj. 7. 22:41
 4/15 anonim ***** válasza:
50%

Én nem anyuka vagyok, hanem egy 23éves lány.

De ezt soha soha nem csinálnám meg az anyukámmal!!!

Miért nem?

Mert egy anya annyira aggódik a gyermekéért h azt mi fel sem tudjuk fogni mert soha nem szerettünk annyira mint ahogy egy anya szereti a gyerekét.

Mindig tudnia kell azt h hol vagyok, hiába nem örül neki, ha bármi baj történne ő tudja hova menjen, hol keressen!!!!

Ez esetben nem történt baj, de miért nem lehetett előre elmondani az igazat?

Maximum anyuka elkísérte vna az első talira (mivel tudjuk mennyi pedo, és agybajos rohangál az utcán, keresgél az interneten)


Soha soha nem szabad ilyet csinálnotok!

És akármi történhet...nem feltétel az internetes vak randi!!!

2016. máj. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A sok pedofilnak mi köze van a 18 éves lányhoz?
2016. máj. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Instant fejmosás, főleg hogy nem szólt. Ha netán a másik verzió lett volna, akkor simán elrabolják a lányt és senki nem tudja, hogy hol volt utoljára, kivel találkozott. Elkezdik keresni a tábori ismerősöket stb. és megy vele az idő, miközben elrabolták és már 2 országgal arrébb van.
2016. máj. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#4

jó persze, ebben is van igazság


csak már valamennyire ismert is a lány (így netről), bízott bennem, én meg tényleg semmi rosszat nem csináltam vele..igen, tudom hogy lehetett volna rosszabb is, de a lány városában voltunk (bár elég nagy), és szerintem akkor is az a fő, hogy nem lett baja és visszakerült épségben..valóban elmondhatta volna az igazat, de nem mondta, viszont ha elsőre se esett baja akkor másodjára se fog :)

2016. máj. 7. 22:52
 8/15 A kérdező kommentje:

#6

ebben is van valami, az még logikus is, ha annyit kap

2016. máj. 7. 22:53
 9/15 anonim ***** válasza:
54%

Az a probléma, h a hugom is azt mondja h ő a barátom, nagyon aranyos, soha nem bántana stb...aztán meg 2-3nap múlva meg sír mert átverte...

Nem minden ember jó ember ismerő.


Na mindegy az a lényeg h nincs baj, de a jövőben sztem ilyet ne csináljatok!

Ahogy mondták előttem...az idő telik és még csak azt sem tudják honnan kezdjék a keresést...

2016. máj. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Egyszer kerültem bajba, s nem az volt az első, hogy leszidott, hanem úgy szólt hozzám, hogy ha gondom van, miért nem hozzá megyek egyből, ne utólag szóljak, ha valami baj van.
2016. máj. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!