Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvált gyerekes anyukák mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált gyerekes anyukák mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
7 éve egyedül nevelem gyermeket, 3 éve van új kapcsolatom, de a fiam és a párom viszonya még mindig olyan semmilyen. Igaz nagyon hosszú ideig be sem mutattam őket egymásnak. Nem élünk együtt, de napi szinten nálunk van. (nem alszik mindig ott)Párom zárkózott és nehezen tud bármit kezdeni a gyerekekkel, ezért is voltam türelmes. Sajnos a gyerekemen is érzem, h kezdi megelégelni és mivel 8 éves már közölte is, hogy nem szereti, mert nem beszélget vele, ritkán játszik vele. Párom nem nyit felé. Az egyetlen és folyamatos vita témán az én gyermekem. Mit tehetnék?
2016. febr. 16. 15:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%

Párodnak fel kellene nőnie. Ő a felnőtt, neki kell nyitnia. Ha képtelen elfogadni téged úgy, hogy van gyereked, akkor fel is út, le is út.

29N

2016. febr. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ha a 3 év alatt nem sikerült elfogadnia a gyerekedet, akkor nem is fogja.

Nem mindenki tudja kezelni, mert nem az ő gyereke.

Nem érez semmit, nem érdekli. Ergo azért ilyen.

Szerintem hibáztatni sem lehet ezért, mert nem az ő gyereke, viszont amikor összeismerkedett veled, akkor gondolom tudott róla.

Semmit nem tehetsz. Erőszakkal nem veheted rá, hogy "szeresse" a gyerekedet.

2016. febr. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mint elvált szülők gyereke fejtem most ki a véleményem az új kapcsolatokról. Az anyámnak új pasija van, az egésszel "csak" annyi a probléma, hogy a csávó nem nyit felénk, olyan szinten nem, hogy nem is akar rólunk tudomást szerezni. Ha hozzánk jön (legutóbb hajnali háromkor érkezett) be kell mennünk a szobánkba és nem szabad kijönni, nem akar minket még csak megismerni se, így viszont egy vadidegen mászkál a házunkba, ez olyan szinten megtöri a komfortzónámat, hogy múltkor üvegbe vizeltem(lányként!!), mert egyszerűen remegtem a gondolattól, hogy itt egy idegen mászkált, mintha betörtek volna, ez is történt egyébként, a hozzájárulásom nélkül jött be. Ez rányomja a bélyegét az anya-lánya kapcsolatunkra is, alapból nem lenne semmi gond, de ha erre gondolok mélységes gyűlöletet és undort érzek az anyámmal kapcsolatban. Tehát ha a párod nem akar nyitni a gyereked felé az akár el is fajulhat nagyobb korban(amikor már tudni fogja, hogy anyu nem csak társasozik a bácsival), a gyerektől nem várhatod, hogy próbálkozzon, a párodnak kéne.
2016. febr. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
21%

''Párodnak fel kellene nőnie. ''

Ja hogyne, a ferfinak kellene felnonie, nem a hule anyukanak, aki azt kepzeli, hogy majd egy fetfi csak azert, mert vele izél, majd tutujgatja is madnak a gyereket. En srm tennem /gondolom okkal nem koltoztek meg ossze/ a csavo helyeben egyebkent bele se mennek ilyen hosszu idore 'kapcsolatba' gyerekes anyukakkal.

2016. febr. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
34%
3. Nyugodtan szemen kophetted volna anyadat. Ebben a szituban nem a ferfi volt a kretén. Ha meg ez most zajlik, akkor plane köpd szemen. Rohadtul nem evidens, hogy neked el kell vonulni mert anyuka eppen farkat akar markolaszni. Vicc.
2016. febr. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

16:16,


mert a nő csak szexre kell?

2016. febr. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nyilván nem tettem kötelezővé azt, hogy "tutujgassa" a gyerekem. Az ő döntése volt már az elején is, hogy vállalja ezt így vagy sem. Soha nem láncoltam magamhoz. Ha menni akar, mert neki ez így nem felel meg, akkor megy, de mellettem van. Naiv az vagyok az biztos, mert szeretem és vártam/várok, hogy talán egyszer boldogok lehetünk együtt.
2016. febr. 16. 16:35
 8/14 anonim ***** válasza:

jaj de jó móka egymás ellen uszítani a családtagokat.


szemen köpni? miről beszélsz? a valóságban gondolom, egy szavad nem hallani, nemhogy értelmes, konstruktív gondolatot.

2016. febr. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60%
Utolso, te hulye vagy? A csaj arrol beszel, hogy uvegbe kellett pisalnia, mert nem mert kimenni a szobajabol, mikor anyuka a hapsijaval edelgett. Ez szerinted normalis? Milyen anya az olyan, aki lelkileg mehnyomoritja a gyereket, csak azert, mert dugni akar?
2016. febr. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nem vagyok hülye. arra bátorítanám, mondja el neki, hogy egyáltalán baja van először.
2016. febr. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!